رژیم لاغری

بهترین رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه چیست؟

کاهش وزن در یک ماه ممکن است؟

رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه، یک رژیم غذایی علمی است که شما هم می توانید آن را انجام داده و نتیجه دلخواه را کسب کنید. اگر دنبال یک رژیم لاغری یک ماهه و لاغری در یک ماه هستید، این مطلب لاغرفیت را تا انتها دنبال کنید.

آگاهی شرط اول رژیم لاغری یک ماهه است

قبل از شروع هر کاری باید بدانیم قرار است چه مسیری را طی کنیم. این تکنیک در مورد اجرا رژیم لاغری یک ماهه بسیار بسیار مهم است.

افرادی که می خواهند لاغری در یک ماه را تجربه کنند باید آگاه باشند که مسیر آنها مسیر آسانی نیست. به همین خاطر باید خودشان را تمام و کمال برای برنامه غذایی کاهش وزن در یک ماه آماده کنند تا موفق خوبی به دست بیاورند.

بهترین برنامه غذایی کاهش وزن در یک ماه چیست؟

بر اساس آمار و تجربه خدمتتان عرض می کنم که:

خیلی از رژیم های غذایی که برای طولانی مدت تنظیم می شود، ممکن است سبب خستگی رژیم گیرنده شوند

اگر یک برنامه غذایی رژیم کاهش وزن برای یک ماه تنظیم شود، احتمال موفقیت آن خیلی افزایش می یابد. چون در این حالت انگیزه و اراده لاغری در بالاترین حد ممکن باقی خواهد ماند.

رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه
رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه

در دوره کاهش وزن با رژیم قلیایی در سایت لاغرفیت، خانمی توانستند ۱۲٫۵ کیلو وزن کم کنند. شما هم می توانید برای خود یک ماه وقت اختصاص دهید.

در این مدت رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه  را انجام داده و از نتایج آن شگفت زده شوید.

رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه

رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه خیلی موثرتر است از یک رژیم غذایی ۶ ماهه. ولی اگر این رژیم کاهش وزن دو یا سه  ماه به طول می انجامید آیا ایشان اینقدر موفق می شدند؟ به نظر من که بعید می باشد.

پیشنهاد شده برای شما  لاغری تضمینی شکم چگونه است ؟

حتی در کسانی که به کلینیک تغذیه و رژیم درمانی من مراجعه می کنند، هماه هفته های اول موفق تر هستند. یعنی رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه خیلی موثر تر می باشد.

این خانم موفق که معاون یک مدرسه بود توانست در مدت فقط ۳۰ روز این مقدار ۱۲٫۵ کیلو را کم کنند. خوشبختانه اصلا ریزش مو هم پیدا نکردند

به گفته وی پوست ایشان نیز جوان تر و درخشنده تر شده بود.

پیشنهاد می کنم مطلب رابطه ریزش مو و رژیم غذایی را حتما در لاغرفیت مطالعه کنید تا متوجه شوید چرا عده ای با گرفتن رژیم غذایی ریزش مو پیدا می کنند؟؟؟

رژیم غذایی کاهش وزن در یک ماه چگونه است ؟

در رژیم غذایی کاهش وزن تمام مشکلات احتمالی را برای شما آسان کرده ام. مثال بارز این گفته این است که:

با توجه به نیاز شما و روانشناسی تغذیه ای شما برای هر روز یک تکنیک اساسی دارم، شما با توجه به اجرای آن تکنیک ها یاد می گیرید که به راحتی به سمت اندام دلخواه خود پیش بروید

تا پایان آن روز آن قانون و قوائد طلایی را تمرین می کنیم تا کاملا آنرا یادبگیریم. وقتی این قانون ها را یاد گرفتیم، آنقدر آنها را تکرار می کنیم تا برایمان ملکه شوند.
مثلا یکی از قوانین طلایی کاهش وزن در یک روز این است‌:

چند قانون طلایی برای کاهش وزن در یک ماه

اگر واقعا دنبال کاهش وزن در یک ماه هستید این چند تکنیک را انجام دهید تا نتیجه بهتری به دست بیاورید.

پیشنهاد شده برای شما  رژیم لاغری بدون لاغری صورت

۱- فقط نشسته غذا بخورید

شما در همان روز این تمرین را انجام می دهید که سرپا چیزی نخورید و این قانون و سایر قوانین به شما کمک می کند که خیلی راحت لاغر شوید. (بمنظور کاهش وزن در یک ماه نباید در غذا خوردن عجله داشته باشید)

۲- در رژیم لاغری یک ماهه ورزش را فراموش نکنید

بله هدف ما این است که در مدت زمان سی روزه وزن کم کنیم و دیگر چاق نشویم.

برای رسیدن به این خواسته باید روزانه ورزش کنید امانیاز نیست ورزش های سنگین و پرهزینه انجام دهید! پیشنهاد می کنم نگاهی به لیست ورزش های لاغر کننده شکم و پهلو بیندازید تا بهتر عمل کنید.

بهترین پیشنهاد برای لاغری در یک ماه

دوره ۲۱ روزه رژیم قلیایی

حالا که تصمیم جدی برای لاغری در یک ماه گرفته اید پیشنهاد می کنم در دوره لاغری با رژیم قلیایی من در سایت لاغرفیت شرکت کنید.

در این دوره تصویری تمرکز ما بر روی کاهش وزن چشمگیر و بدون بازگشت است، ۲۵ سال سابقه رژیم درمانگر بودن به من این اجازه را می دهد تا این دوره را به صورت کامل تضمین کنم و از شما دعوت نمایم با خیال راحت در دوره کاهش وزن ماندگار با رژیم قلیایی شرکت نمائید.

برای آشنایی بیشتر با دوره و خواندن نظرات دیگر افراد درباره این دوره فوق العاده روی لینک زیر کلیک کنید:

https://lagharfit.com/product/21-day-slimming-diet/

محمود مردانی

محمود مردانی مشاور تغذیه و نویسنده کتاب مثل مداد لاغر شوید. اشتیاق سوزان من این است که با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت به مردم کمک کنم تا به اوج سلامتی و تناسب اندام خود برسند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن