رژیم آنلاین محمود مردانی : رژیم آنلاین محمود مردانی یکی از محصولات سایت لاغرفیت است که توسط محمود مردانی (مشاور تغذیه آنلاین)، به صورت اختصاصی برای متقاضیان رژیم لاغری آنلاین تهیه می شود. البته هدف از این رژیم اینترنتی تنها کاهش وزن و لاغری نیست، بلکه برای مصارف درمانی هم تجویز می شود، به همین خاطر آن را رژیم غذایی آنلاین هم می نامیم.


ویژگی های رژیم غذایی آنلاین لاغرفیت چیست؟

یکی از بارزترین خصوصیات رژیم غذایی آنلاین در سایت لاغرفیت، اختصاصی بودن آن است. در این رژیم غذایی، بسته به مواردی مانند، جنسیت، وزن و قد، برنامه غذایی اختصاصی توسط محمود مردانی، مشاور تغذیه و رژیم درمانگر، برای متقاضی برنامه غذایی تهیه و ارسال می گردد. به همین دلیل برنامه غذایی آنلاین محمود مردانی از تاثیرگذاری بسیار بالایی برخوردار است و درصد رضایت بسیار بالایی به همراه دارد. یکی دیگر از خصوصیات بارز رژیم غذایی آنلاین محمود مردانی، راحتی در انجام آن است. دیگر خبری از برنامه های غذایی سخت و دشوار نیست، بدون شک می توانید تمام بخش های برنامه غذایی اختصاصی خود را به راحتی انجام دهید و از نتایج به دست آمده لذت ببرید

من هم به برنامه غذایی نیاز دارم؟

این سوالی است که بسیاری از بازدیدکنندگان سایت لاغرفیت میپرسند. بله، تمام افراد به یک برنامه اختصاص برای تغذیه نیاز دارند، اما علت چیست؟ می دانید که تغذیه منبع تامین انرژی مورد نیاز بدنمان است که البته تاثیر زیادی هم بر سیستم روانی انسان دارد. اگر تغذیه مناسب و بر اساس شرایط محیطی و جسمانی شما نباشد، می تواند مشکلات بسیار زیادی به همراه داشته باشد. بیشتر ما بر اساس شرایط محیطی تغذیه می کنیم، یعنی مانند اطرافیان غذا می خوریم و عادت های مشترک بسیار زیادی با آنها داریم. اگر بتوانیم آگاهانه و بر اساس برنامه غذایی آنلاین، خوراک خود را تامین کنیم نتایج بسیار بزرگی دریافت خواهیم کرد. در حقیقت کار یک مشاور تغذیه آنلاین مانند آقای محمود مردانی هم بررسی و مطالعه شرایط شما و ایجاد برنامه غذایی خود و مناسب بر اساس وضعیت فعلی شما می باشد.

انواع رژیم غذایی آنلاین چیست؟

این سبک رژیم غذایی انواع بسیار زیادی دارد، اما پرمخاطب ترین آن رژیم لاغری آنلاین می باشد که طرفداران بسیار زیادی هم در لاغرفیت دارد.
1-رژیم لاغری آنلاین چیست؟
هدف اصلی از رژیم کاهش وزن آنلاین، کم کردن وزن اضافه و رسیدن به اندام ایده آل می باشد. نوع رژیم لاغری که از سایت لاغرفیت دریافت می کنید، برای شما شخصی سازی شده و بر مبنای رژیم قلیایی محمود مردانی می باشد که هزاران نفر در طی 25 سال سابقه کار ایشان از آن استفاده کرده اند. در ادامه به دیگر انواع رژیم آنلاین در سایت لاغر فیت می پردازیم:
2-رژیم چاقی آنلاین
بله درست خواندید. رژیم چاقی. هدف همه افراد کم کردن وزن اضافه نیست. خیلی از بازدیدکنندگان سایت، نیاز به افزایش وزن دارند، به همین خاطر از رژیم آنلاین افزایش وزن در لاغرفیت استفاده می کنند . مخاطبین این برنامه غذایی تمامی گروه های سنی از کودکان گرفته تا بزرگ سالان می باشند.
3-رژیم آنلاین دیابت
متاسفانه افراد زیادی از بیماری دیابت رنج می برند. این افراد به دلیل مشکلات قند خون، محدودیت های زیادی در انتخاب خوراک خود دارند، به همین خاطر حضور یک مشاور تغذیه آنلاین در کنار این عزیزان اجباری است . در رژیم غذایی برای افراد دیابتی، تمام موارد پزشکی برای حفظ سلامت این عزیزان در نظر گرفته می شود و یک رژیم آنلاین اختصاصی برای آنها تجویز می شود.
4- رژیم چربی خون
به دلیل نوع تغذیه و سبک زندگی، ایرانیان زیادی در سنین مختلف به چربی خون مبتلا هستند. رژیم چربی خون آنلاین محمود مردانی تمرکز خود را بر اصلاح سبک تغذیه و ایجاد تغییرات هر چند کوچک قرار داده است . اجرای رژیم اینترنتی برای چربی خون به هیچ عنوان سخت نیست و به راحتی می توانید در کنار دیگر اعضای خانواده آن را اجرا نمائید.

نحوه خرید رژیم اینترنتی

برای تهیه رژیم غذایی آنلاین از سایت لاغرفیت تنها کافیست فرم بالا را با دقت پر کرده و هزینه رژیم آنلاین را بعد از اتصال به درگاه امن اینترنتی پرداخت نمائید تا در نهایت برنامه غذایی اختصاصی خود را از محمود مردانی دریافت کنید .
تمامی منابع برای لاغرفیت محفوظ می باشد | مجری اسکریت دی تم