رژیم لاغری

رژیم وحشتناک لاغری سریع تضمینی (با دستورالعمل)

جدیدترین رژيم لاغری سریع (اصولی)

جدیدترین رژيم لاغری سریع (اصولی) باید علمی و دارای تمام نیازمندی های بدن باشد. احتمالا می دانید که در سایت لاغرفیت علاوه بر انواع رژيم لاغری، به سلامتی فرد نیز اهمیت داده می شود. رژیم لاغری سریع دارای اصولی است که اگر از آنها مطلع نباشید عوارض زیادی گریبان گیرتان خواهد شد! به همین دلیل رژیم وحشتناک لاغری سریع باید تحت نظر متخصص تغذیه و دقیق اجرا شود. در ادامه بیشتر به بررسی ویژگی های رژیم لاغری سریع و بدون بازگشت می پردازم.

جدیدترین رژيم لاغری سریع (اصولی)

جدیدترین رژيم لاغری سریع 

سریع اقدام کن برای لاغری

شخصی می گفت آقای مردانی من با رژيم لاغری، لاغر شدم ولی اصلا ریزش مو نداشتم.

تا حالا چند مرتبه رژیم لاغری گرفته اید؟

بعضی ها از رژیم های لاغری استفاده کرده اند و چندین کیلو هم کم کرده اند ولی متاسفانه وزنشان بعد از مدتی برگشته است. به نظر شما چرا چنین شده که شخص لاغر می شود و سپس بدون اینکه خودش بخواهد چاق می شود؟

در این مقاله از لاغرفیت به این سوالات پاسخ می دهیم.
اگر این سوالات برای شما هم وجود دارد پس چند دقیقه همراه ما این مقاله را مطالعه نمایید. در این مقاله جدیدترین رژيم لاغری سریع را که بر اساس برنامه رژیم قلیایی می باشد به برای شما توضیح می دهیم.

داستان مشترک در تمام رژیم های لاغری سریع!

اصلا از عبارت رژیم وحشتناک لاغری سریع نترسید چون یک اصطلاح است و قرار نیست اتفاق ترسناکی در طی این رژیم غذایی رخ دهد.  🙂

معمولا حدود ۹۸ درصد از کسانی که از رژیم لاغری استفاده می کنند در همان هفته اول آنرا رها می نمایند!

فقط حدود ۲ درصد افراد موفق به کاهش وزن و لاغری می شوند. تعدادی به دنبال رژیم وحشتناک لاغری سریع یا رژیم وحشتناک 5 روزه هستند. عده ای هم سخت ترین رژيم لاغری را می گیرند. رژیم لاغری سه روزه خیار که پایه علمی ندارد مورد پسند بعضی ها می باشد!

امید است شما با برنامه ریزی درست و اصولی جزو همان دو درصد موفق لاغرها قرار بگیرید. شما با استفاده از این اصول می توانید جزو همان درصد و موفق باشید، چون می توانید با اجرای رژيم لاغري سريع به موفقیت دلخواه برسید.

 جدیدترین رژیم لاغری سریع تضمینی

خیلی ها در مقابل تغییر مقاومت می کنند آیا می دانید به چه دلیلی این مقاومت صورت می گیرد؟ به دلیل مغز انسان که دوست دارد در حالت فعلی زندگی کند.

مغز انسان دو درصد از وزن را تشکیل می دهد ولی حدود ۲۰ درصد از گلوکز را می خورد

اگر مغز در حالت سکون قرار بگیرد و فکر نکند یعنی تغییر نکند سوخت آن کم می شود، ولی در هر صورت برای لاغری باید تغییر صورت بگیرد. شخص با تغییر سبک زندگی برای لاغری سبک زندگی جدیدی برای خود انتخاب می کند.

رژیم وحشتناک لاغری سریع چه ویژگی هایی دارد؟

در واقع می خواهم به این موضوع اشاره کنم که برای رژیم لاغری سریع بدون عوارض باید سبک زندگی شما تغییر کرده و به انسانی جدید تبدیل شوید. انسانی که در تمام جنبه ها بهتر از قبل شده است و دیگر به رژیم وحشتناک لاغری سریع نیاز ندارد!

1- شرط اول لاغری سریع

شرط اول لاغری و یا شرط اول رژيم لاغری سریع این است که قابلیت انجام داشته باشد و توان سیر کنندگی را داشته باشد. با این رژيم تغییر کردن خیلی راحت است.

آیا می دانید سبک زندگی افراد لاغر با افراد چاق فرق دارد؟ ثابت نگه داشتن وزن بعد از چاقی به قدرت سیر کنندگی رژيم نیز بستگی دارد

کلیپ دوره ۳۰ روزه لاغری با رژيم قلیایی محمود مردانی را از سایت آپارات تماشا کنید. کافی است روی دوره ۳۰ روزه کلیک نمایید. این دوره دارای ۳۰ فیلم آموزشی در رابطه با روانشناسی لاغری و همچنین رژيم قلیایی می باشد.

جدیدترین رژيم لاغری آمریکایی و جدیدترین رژيمهای غربی نیز به تغییر در سبک زندگی تاکید دارند. این رژيم های لاغری که از جدیدترین متد رژيم لاغری استفاده می کنند می دانند که با روش قبلی نمی توان لاغر شد.

یعنی اینکه اگر شما از همان روش قبل استفاده کنید ممکن است لاغر نشوید. مثلا دیر خوابیدن و نخوردن صبحانه را مدام تکرار کنید همان روش قبل است. به جای آن زود خوابیدن و خوردن صبحانه را جایگزین کنید. این یک تغییر است برای جدیدترین رژیم لاغری سریع که امروزه در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

پس تکرار می کنم، شرط اول رژیم برای لاغری سریع این است که اراده تبدیل شدن به فردی جدید درشما شکل بگیرد و به آن پایبند باشید!

2- قدرت سیر کنندگی غذای رژيمی

یکی از خصایص رژيم غذایی که باید مورد نظر قرار بگیرد مقدار آن می باشد. تقریبا همه مراجعان من می گویند این مقدار رژيم غذایی که شما برای ما نوشته اید از میزان غذای خودمان بیشتر است و آنها درست میگویند. ولی انرژي و کالری آن رژيم لاغری کمتر از نیاز آنان می باشد.

گر چه تمام ویتامین ها، املاح معدنی و مواد مورد نیاز آنان را تامین می کند ولی کالری کمتری دارد. این کالری کمتر از چربی های ذخیره قبلی آنان تامین می گردد.

آیا می دانید جدیدترین رژيم لاغری سریع تاکید بر احساس سیری شخص چاق دارند؟ کسانی هستند که در حد مرگ به خود گرسنگی می دهند ولی نتیجه مطلوبی از این زجر کشیدن نمی بینند.

پس باید بر قدرت سیرکنندگی رژیم غذایی خود تاکید داشته باشید و از آن به عنوان اصولی در یک رژیم لاغری سریع و بدون بازگشت استفاده کنید. (البته پیشنهاد می کنم تمام این مراحل را تحت نظر متخصص تغذیه آنلاین یا حضوری پیش بروید تا مشکلی برای سلامتی شما ایجاد نشود)

3- رژیم لاغری سریع اسان هیچ محرومیتی ندارد!

در رژيم جدید هیچ نوع محرومیتی وجود ندارد! یعنی اینکه هر چیزی که طلب کردید می توانید بخورید ولی به دو شرط:

  • اول با آرامش بخورید
  • دوم آن ماده غذایی را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید

مثلا دوست داری یک تکه کیک یا یک عدد شیرینی بخورید هیچ ایرادی ندارد، آن شیرینی را به 4 یا 6 قسمت تقسیم کنید و با آرامش آنرا بخورید. با این روش هم سیری سلولی و هم سیری چشمی اتفاق می افتد. سیری چشمی مهم ترین بخش در هر رژیم سریع لاغری است که مورد توجه قرار نمی گیرد.

4- آهسته غذا بخورید

قبلا بارها در مورد فواید آرام غذا خوردن در لاغرفیت صحبت کردم. اما باز هم آن را تکرار می کنم چون برای رژیم وحشتناک لاغری سریع کاربرد زیادی دارد. کلیپ تند خوردن و چاقی را مشاهده کنید.

مسئله آهسته غذا خوردن مقداری بحث برانگیز است. ولی در جدیدترین رژیم لاغری سریع در هر کجای دنیا که باشد به این موضوع اجماع دارند. تحقیقاتی بر روی ۳۰ نفر خانم حتی در دو مرحله در آزمایشگاه ملانزون انجام شد.

به آنها گفتند هر چقدر ماکارونی می خواهید بخورید ولی با سرعت بالا. آنها 646 کالری در 9 دقیقه دریافت کردند. برای بار دوم از آنها خواستند در مدت 15 تا 20 دقیقه ماکارونی بخورند. آنها به میزان 579 کالری دریافت کردند.

یعنی آنها حدود 70 کالری کمتر از آزمون قبلی دریافت داشتند. 70 کالری حدود چهار قاشق برنج می باشد. ببینید جدیدترین رژيم لاغری دنیا چه کار با ارزشی انجام داده است.

به نظر من اگر غذای خود را به آهستگی میل کنید به مغز خودتان این فرصت را می دهید که بتواند تجزیه و تحلیل درستی از زمان سیر شدن داشته باشد

در این رابطه من تحقیق کردم و متوجه شدم اگر شخصی در هر وعده ناهار 70 کالری و در وعده شام هم 70 کالری کمتر بخورد، در هفته که 14 وعده غذایی داریم حدود 1940 کالری کمتر و در ماه حدود 7840 کالری کمتر انرژی دریافت می کند.

یعنی به راحتی در یک ماه با آهسته غذا خوردن یک کیلو وزن کم می کند! پس آهسته غذا بخورید تا حداقل کاهش وزن یک کیلو در ماه را داشته باشید. اگر هم آهسته غذا نخورید یک کیلو چاقی در ماه نصیب شما می شود.

در دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی از اینگونه تکنیک ها برای لاغری به شما آموزش می دهم. دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی جزو جدیدترین مدل رژيم لاغری سریع است که مخاطبین زیادی از سراسر دنیا به خود جذب کرده.

آهسته غذا خودردن را از همین امروز شروع کنید

همانطور که گفتم جدیدترین رژیم غذایی بر آهسته غذا خوردن صحه می گذارد. من نیز چه در دفتر مشاوره و چه در سایت رژیم غذایی لاغرفیت نیز به همین موضوع تاکید دارم.

به نظر من اگر غذای خود را به آهستگی میل کنید به مغز خودتان این فرصت را می دهید که بتواند تجزیه و تحلیل درستی از زمان سیر شدن داشته باشد. حتما سوال می کنید آقای مردانی چگونه زمان غذا خوردن خودم را آهسته کنم؟

هر قاشق غذا را که به دهان می برید حدود ۲۰ بار آنرا بجوید. اگر قاشق خود را داخل بشقاب گذاشتید آنرا پر نکنید تا لقمه و قاشق بعدی آنرا پر کنید.

در جدیدترین رژيم لاغری سریع (اصولی) نیز آهسته خوردن یک امتیاز محسوب می شود.

یک تجربه برای رژیم لاغری وحشتناک و سریع

با توجه به اینکه حدود ۲۵ سال در زمینه پزشکی و تغذیه تجربه دارم به شما یک توصیه می کنم حالا که قصد دارید به اندام مناسب خود برسید نیاز است که در این راه دقت نمایید.

یعنی اینکه از رژيم لاغری و کاهش وزنی استفاده کنید که شما را به موفقیت برساند، نه اینکه هم هزینه کنید و هم دوباره به سرجای اول برگردید. در اینجا می خواهم جدیدترین رژیم لاغری محمود مردانی را به شما بگویم.

چرا مردم در رژیم های لاغری سریع موفق نیستند

آیا می دانید چرا افراد چاق از رژيم لاغری ترس و واهمه دارند؟ آنها دوست دارند لاغر شوند ولی وقتی می خواهند برای لاغری سریع اقدام کنند، می ترسند. در واقع، ترس از لاغری به چند موضوع مربوط می شود:

  • با رژيم لاغری محدود می شوم
  • با رژيم لاغری نمی توانم هر چیزی که دوست داشته باشم بخورم
  • رژيم لاغری هزینه بر است
  • مگر این وزن من چشه که بخواهم لاغر شوم
  • اگر رژيم لاغری بگیرم باید ورزش کنم
  • اگر لاغر شوم صورتم لاغر و چروک می شود
  • با رژیم لاغری ریزش مو می گیرم!

شما چه نظری دارید؟ لطفا برای ما در بخش کامنت ها نظرتان را بنویسید.

جدیدترین رژيم لاغری محمود مردانی به این نگرانی ها پایان داده است. حقیقت مطلوب این است که در دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی که سه ماه هم پشتیبانی دارد به موضوعات بالا اهمیت می دهیم.

عجله برای کاهش وزن

برای لاغری عجله کنید. البته منظور من از عجله برای کاهش وزن، معنی عجله نیست. منظور استفاده از فرصت برای لاغری شماست. از شما سوالی دارم. شما چند سال سن دارید؟

در این زمان و با این سن شروع به لاغری کنید بهتر است یا ۵ سال بعد؟ اگر بگویید ۵ سال بعد می دانید چه اتفاقی می افتد؟ متاسفانه باید بگویم شما چاق تر می شوید.

اگر سالی حدود ۴ کیلو هم اضافه شود بعد از ۵ سال، ۲۰ کیلو چاق تر شده اید. از طرفی اگر از همین الآن شروع به لاغری کنید هم ۲۰ کیلو چاق تر نمی شوید و از طرفی دیگر لاغر هم می شوید. این بازی برد برد است.

فرقی ندارد که از طریق سایت لاغرفیت لاغر شوید یا از سایتی دیگر، فقط اقدام کنید تا ضرر نکنید. نگویید آقای مردانی چرا به ما نگفتید؟

یک بار برای همیشه یک اقدام اصولی و هوشمند انجام و از بقیه عمرتان لذت ببرید. جدید ترین رژيم لاغری سریع رژيم قلیایی است.

از اینکه محتوای جدیدترین رژيم لاغری سریع (اصولی) را مطالعه کردید متشکرم و امیدوارم راهکارهای پیشنهادی را به کار بگیرید.

سوالات متداول شما درباره رژیم های لاغری سریع 

رژیم لاغری که سریع جواب دهد وجود دارد؟

  • همان طور که در متن مقاله اشاره کردم، رژیم لاغری سریع و بدون بازگشت رویا نیست، اما برای اینکه به واقعیت تبدیل شود باید طبق اصول پیش بروید

رژیم لاغری سریع تضمینی است؟

  • در هیچ چیز تضمین وجود ندارد، حتی بدیهیات. پس رژیم وحشتناک لاغری سریع که اینقدر طرفدار دارد هم شامل تضمین نمی شود! اما اگر اصولی پیش بروید نتیجه می گیرید

دکتر مردانی رژیم لاغری سریع چیست؟

  • از دست دادن وزن اضافه در بازه زمانی کوتاه در صورتی که آسیب جسمانی و حتی روانی را تجربه نکنید

رژیم لاغری خیلی سریع  یعنی خوراک کم؟

اصلا اینطور نیست، پیشنهاد می کنم برای آشنایی بیشتر نگاهی به محصول رژیم غذایی 30 روزه رژیم قلیایی در لاغر فیت بیندازید

4 نظر در “رژیم وحشتناک لاغری سریع تضمینی (با دستورالعمل)

  1. معصومه گفت:

    سلام توروخدا کمکم کنید من ۵۳ کیلو اضافه وزن دارم از حرف مردم خسته شدم خواهشا کمکم ‌کنید

    1. محمود مردانی گفت:

      معصومه عزیز
      با سلام و تشکر از اینکه به سایت لاغرفیت خودتان سر می زنید، از لینک مشاوره تغذیه آنلاین که در تمام صفحات سایت لاغرفیت موجود است ثبت نام کنید.

    2. محمدمیرزائی گفت:

      رژیم لاغری نظامی استفاده کن

      1. محمود مردانی گفت:

        سلام، کتاب شو مطالعه کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

89  +    =  95