رژیم لاغری

برنامه رژیم لاغری تضمینی (رژیم لاغری صد در صد تضمینی)

رژیم لاغری تضمینی سریع

رژیم لاغری صددرصد تضمینی یکی از چیزهایی است که افراد زیادی در بخش مشاوره تغذیه آنلاین سایت لاغرفیت از من درخواست می کنند! رژیم های لاغری تضمینی ویژگی خاصی دارند و همه آن دست مشاور تغذیه نیست. به همین خاطر قصد دارم در این مطلب، تمام و کمال شرایط یک رژیم غذایی تضمینی برای لاغری را بررسی کنیم. همراهم باشید.

رژیم لاغری تضمینی چیست؟

دوستی می گفت: آیا رژیم لاغری صددرصد تضمینی وجود خارجی دارد که بتوانم با آن خودم را لاغر کنم و به اندام ایده آل خودم برسم؟

اگر شما هم دوست دارید به اندام آرزویی خود برسید به یک برنامه غذایی و یک رژيم صد درصد تضمینی نیاز دارید. این کار را با افتخار برای شما انجام می دهیم.

چون که تاکنون توانسته ام به بیش از 30 هزار نفر مشاوره آنلاین تغذیه یا حضوری بدهم، خواسته شما را درک می کنم. می دانم که در این راه چقدر رنج کشیده اید.

البته شاید هم مقداری وزن اضافه را کم کرده اید ، ولی سوال این است که توانسته اید آن وزن را نگه دارید؟ آیا چیزی به نام رژیم لاغری صد در صد تضمینی وجود دارد که از آن استفاده کنید؟

چرا مردم دنبال رژیم غذایی تضمینی برای لاغری هستند؟

یک بانویی می گفت: من تمام راه ها را برای لاغری رفته ام. هر رژيمی و هر دارویی که شما بگویید را تجربه کرده ام ولی تا حالا موفق نشده ام!

البته بارها کمی هم لاغری و کاهش وزن را تجربه کرده ام ولی دوباره چاق شده ام. او رژیم لاغری سریع و تضمینی می خواست و می گفت، دیگه خسته شده ام از دست وزنم، از شکست هایی که داشته ام.

یکی از مشکلات عمده کسانی که دائم رژيم لاغری می گیرند، تنوع رژيم گرفتن آنها می باشد. آنها مدام از این شاخه به آن شاخه می پرند. آدرس های متفاوت و رژيم های مختلف سبب سردرگم شدن آنها می شود.

یک راه حل مطمئن این است که با تحقیق و با چشم باز یک بار برای همیشه رژيم لاغری بگیرید

یکی از بیمارانم بیش از 63 کیلو کاهش وزن و لاغری داشته اند. اگر او با استفاده از دوره رژيم قلیایی توانسته لاغر شود، پس شما هم می توانید لاغر شوید و نیز لاغر بمانید.

یک رژیم لاغری سریع تضمینی را به شما معرفی می کنم تا با آن بتوانید کاملا لاغر شوید. البته قبل از یک تکنیک رژيم لاغری نیاز است که اراده شما نیز قوی تر شود. پس اول با استفاده از یک روش خیلی موثر اراده شما را تقویت می کنیم.

اولین قدم برای موفقیت در رژیم لاغری تضمینی

شما یک برگه با یک خودکار آماده کنید. آفرین به شما. حالا در یک ستون عوارض چاقی و اضافه وزن را بنویسید.

تمام عوارض و مشکلات چاقی را که تاکنون تجربه کرده اید و یا اینکه اگر وزنتان همین باشد، آنرا تجربه خواهید کرد را یادداشت کنید. اینقدر از این خطرها و بی اعتمادی و ناملایمات وزن بنویسید تا اینکه ناراحت شوید.

به یک درد و رنج فراوان برسید، شاید اشک شما نیز جاری شود ولی یک واقعیت است، باید بنویسید.

حتما تا حالا به نقطه عطف رسیده اید که با خود بگویید: دیگر بس است. مثلا این رابطه را باید قطع کنم.

در ستون مقابل مزایای لاغری و لاغر شدن را بنویسید. اگر لاغر شوید و به اندام ایده آل خود برسید چه خوبی هایی دارد؟ از لباس گرفته تا اعتماد به نفس و غیره، فقط بنویسید.

این کار که به آن تمرین نقطه عطف می گوییم، به رژیم لاغری سریع تضمینی شما کمک شایانی می کند.

تمرین رسیدن به نقطه عطف

وقتی لیست معایب و مزایا برای لاغری تنظیم شد، آنرا بخوانید. هنگام خواندن ستونی که معایب چاقی را نوشته اید خیلی ناراحت می شوید.

سرتان پایین می افتد، نفس شما کمتر می شود، ابروهایتان به هم نزدیک شده و یک حال ناراحتی به خود می گیرید. اگر اینطور شدید نگران نباشید.

حال که به نقطه عطف رسیدید، مزایا و خوشی های لاغری را بخوانید.

سر و سینه شا بالا می آید، عضلات صورت که حدود 80 عضله هستند، باز می شوند. چهره شما یک حالت خندان و شادابی به خود می گیرد. برای شروع رژیم لاغری سریع تضمینی این کار شما سبب افزایش اراده می شود.

در واقع مشکل بسیاری از مردم این است که با وجود استفاده از انواع رژیم های لاغری تضمینی باز هم به نتیجه نمی رسند! اما چرا؟

چون بعد از مدتی انگیزه و اراده خود را از دست می دهند و به نقطه آغازین بر می گردند!

روش رژیم لاغری صد درصد تضمینی چیست؟

روش رژیم لاغری صددرصد تضمینی چطور کار می کنند؟

در این رژیم لاغری بایستی از تمام مواد غذایی و گروه های مواد غذایی وجود داشته باشد. ولی مقدار کالری آن از مقدار نیاز شما کمتر باشد. این کمبود کالری، از چربی های ذخیره شما تامین می شود و تامین کالری که از چربی های ذخیره شما سبب لاغری صد درصد شما می شود.

آشنایی با برنامه رژیم لاغری صد درصد تضمینی

شاید عجیب باشد اما، رژیم لاغری تضمینی سریع شامل:

 • صبحانه
 • میان وعده
 • ناهار
 • عصرانه
 • شام
 • و میان وعده آخر شب

می باشد.

خاصیت جالب این برنامه این است که، در برنامه رژیم لاغری صد درصد تضمینی شما اصلا گرسنه نمی شوید و سختی خاصی را متحمل نمی شوید. معمولا کسانی که به مطب من مراجعه می نمایند عنوان می کنند:

این مقدار از میزان غذای خودمان هم بیشتر است، آقای مردانی نکنه چاق تر شویم؟

بعضی ها هم می ترسند چون تا این مدت شنیده اند که رژيم لاغری و کاهش وزن یعنی نخوردن. ولی در این رژيم صد درصد لاغری یک قدرت یک قدرت سیر کنندگی زیادی را تجربه می نمایید.

چه چیزهایی در کاهش وزن سریع و تضمینی مهم است؟

قبلا در مقاله رژیم وحشتناک لاغری سریع در سایت لاغرفیت خدمت تان گفتم که باید از اصول پیروی کنید تا آسیب جسمانی متوجه شما نشود.

1- کاهش وزن سریع و تضمینی با خوردن سبزیجات ممکن است

غذاهایی که آب بیشتری دارند، باعث لاغری می شوند و غذاهایی که آب کمی دارند سبب چاقی می شوند!

مثلا روغن ها و چربی ها که آب بسیار کمی دارند بیشترین عامل چاق شدن هستند. در عوض سبزیجات آب فراوانی دارند و باعث لاغری می شوند. در رژیم لاغری سریع و تضمینی نیاز است بر اساس رژیم قلیایی پیش برویم که از این گروه مواد غذایی به وفور دارد.

چرا در رژیم غذای تضمینی از سبزیجات استفاده کنیم؟

خوردن سالاد و سبزیجات مزایای زیادی دارد که چند حسن آن را بیان می کنیم:

به جهت آب زیاد سالاد و حجم زیاد آن، احساس گرسنگی از بین می رود. بیش از 90 درصد سبزیجات را آب تشکیل داده است.

سلول های پوست نیز به آب فراوانی نیاز دارند، با خوردن سبزیجات و سالاد این آب تامین شده و صورت شما لاغر نمی شود. خوردن سبزیجات و سالاد همراه غذا باعث می شود پوست شما جوان تر شود چون آب رسانی پوست به اوج خود می رسد.

2- حواستان به زمان غذا خوردن باشد

سعی کنید زمان غذا خوردن خود را آهسته کنید. آهسته غذا خوردن باعث احساس سیری می شود. وقتی زمان غذا خوردن شما در رژیم لاغری به حدود 20 دقیقه می رسد، هیپوتالاموس به شما دستور سیری می دهد. حتما امتحان کنید.

این کار هم باعث سیر شدن شما می شود و هم سبب می شود که حجم معده شما کوچک شود. یک هفته که از این تکنیک استفاده نمایید، معده شما به اندازه مشت بسته شما می شود.

دیگر نمی توانید بیشتر غذا بخورید، چون معده شما کوچک شده و گنجایش ندارد

البته عذاب وجدان نیز از آن بدتد است. یعنی اگر بیشتر بخورید، یک احساس شرم و خجالت از خود دارید. این کار را تکرار کنید تا به آن عادت نمایید.

همین سبب لاغری شما گشته و بهترین رژيم لاغری برای شماست.

پس یادتان باشد، رژیم لاغری صد در صد تضمینی به معنی تحمل سختی و محروم شدن از غذاهای جذاب و خوشمزه نیست! بلکه رژیم های لاغری تضمینی هم اصول و قواعدی دارند که باید از آنها مطلع باشید و با احتیاط پیش بروید.

رژیم لاغری تضمینی لاغرفیت و تصمیم شما

ما در بخش رژیم غذایی آنلاین سایت لاغرفیت این امکان را فراهم کرده ایم که شما رژیم کاهش وزن صد درصد تضمینی را دریافت نمایید.

با توجه به مشخصاتی که از شما می گیریم نظیر قد و وزن و سن و جنس و غیره برای شما یک برنامه رژيم لاغری تضمینی تنظیم و تقدیم می کنیم.

یادتان باشد رژیم غذایی ساده و کم هزینه نباید موجب آسیب های جسمی و روانی شما شود. یعنی وقتی دنبال رژیم لاغری سریع و تضمینی برای کاهش وزن هستید، باید به جنبه سلامتی جسمانی خود ابتدای کار نگاه کنید تا مبادا کاهش وزن با آسیب هایی همراه باشد.

در ضمن به شما آموزش می دهیم که روزانه چه طور آن برنامه را انجام دهید. ما بطور روزانه شما را پشتیبانی می کنیم، مثلا به شما آموزش می دهیم که فلان روز چه کار کنید.

این برنامه لاغری صد درصد تضمینی به همراه آموزش هایی که به شما می دهیم سبب می شود که به 3 نتیجه برسید:

 1. چطور اراده لاغری و کاهش وزن پیدا کنید
 2. شما لاغر می شوید
 3. شما به اوج اعتماد به نفس خود می رسید

ضمنا در این برنامه صورت شما لاغر نمی شود و ریزش مو نمی گیرید و پوست شما شفاف تر و جذاب تر از قبل می شود.

برای مشاهده نظرات دیگران درباره دوره 30 روزه رژیم قلیایی اینجا کلیک کنید.

2 نظر در “برنامه رژیم لاغری تضمینی (رژیم لاغری صد در صد تضمینی)

  1. محمود مردانی گفت:

   با سلام و تشکر از اینکه به سایت خودتون سایت لاغرفیت سر می زنید. متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4  +  2  =