رژیم لاغری

رژیم لاغری ساده و کم هزینه (رژیم لاغری ارزان)

بهترین رژیم لاغری کم خرج

رژیم لاغری ساده و کم هزینه رژیمی است که ما آنرا در سایت لاغر فیت به شما آموزش می دهیم. خیلی ها با من تماس می گیرند و می گویند: آقای محمود مردانی شما که مشاور تغذیه هستید، یک رژیم اسان و کم هزینه به ما معرفی کنید. واقعا هزینه رژیم غذایی یک طرف و مواد غذایی که پیشنهاد می شود نیز از یک طرف خیلی زیاد است. برای رفع این مشکلات می توانید این مقاله (رژیم لاغری ارزان) را سایت لاغرفیت مطالعه و دستورات آنرا اجرا نمایید تا به یک رژیم لاغری رایگان و ساده دست پیدا کنید.

بهترین رژیم لاغری ساده و کم هزینه چیست؟

رژیم لاغری ساده و کم هزینه

به این سوالات دقت کنید:

  • تا حالا برای رژیم لاغری خیلی هزینه کرده اید؟
  • تمام راه های لاغری را تجربه نموده اید؟
  • آیا روش های زیادی را با هزینه های زیاد انجام داده اید ولی هنوز به اندام دلخواه خودتان نرسیده اید؟

بی شک شما دوست دارید یک روشی که ۱۰۰ درصد جواب دهد را داشته باشید. از طرفی هدفتان رژیم لاغری ارزان و کم هزینه است پس خوب این مطلب را بخوانید.

من بعنوان مشاور تغذیه شما را می شناسم. البته شاید دقیق نشناسمتون ولی با توجه به اینکه خودم اول چاق بودم مشکلات چاقی و اضافه وزن را می دانم.

من خدا را شاکر هستم که توانستم اول خودم را لاغر و حدود ۱۴ کیلو وزن کم کنم

اگر بیماران من توانسته اند وزن خودشان را کم کنند، پس شما هم می توانید. با توجه به این موارد، من شما را درک می کنم و یک رژیم لاغری ساده و کم هزینه را به شما معرفی می کنم.

رژیمی که به مراجعین حضوری دفترم و در سایت لاغر فیت به همه کسانی که دنبال رژیم کاهش وزن ارزان هستند ارائه می دهم.

شرایط رژیم لاغری ساده و کم هزینه

یک برنامه رژیم لاغری باید دارای شرایط ویژه و ساده ای نیز باشد. بعنوان مثال شرایط یک رژیم لاغری ساده و کم هزینه به شرح زیر است:

۱ـ رژیم لاغری ساده و کم خرج

بهترین رژیم غذایی باید رژیم لاغری کم خرج و قابل اجرا باشد. این اولین اصل در این موضوع است.

یک رژیم لاغری باید کم خرج و ساده باشد تا شما بتوانید آن را انجام دهید. خیلی ها نمی توانند برنامه رژیم پرخرج را اجرا کنند.

بانویی به من تلفن زد و گفت: من نمی توانم رژیم غذایی خاصی داشته باشم. از همین مواد غذایی که بصورت روزانه می خورم را می خواهم.

به او گفتم: بله من متوجه هستم که شما چه چیزی می خواهید. این برنامه ای که به شما معرفی می کنم، رژیم لاغری ساده و کم هزینه است.

یعنی یک خانم وقتی غذایی برای خانواده خود طبخ می کند، از همان غذا برای رژیم لاغری خود نیز می خورد. در رژیم لاغری ارزان قیمت این یک اصل است!

مثلا اگر برای وعده ناهار و یا شام، غذا پلویی بود، مقدار غذای خود را از آن جدا می کند.

یا اینکه اگر کوکو و یا کتلت و یا هر غذای دیگری را برای خانواده درست کرد، برای خود نیز از همان می تواند استفاده نماید. با این شرایط یک رژیم لاغری کم هزینه خواهید داشت.

هر غذایی که در وعده ناهار یا شام داشتید می توانید رژیم لاغری خود را بر اساس آن تنظیم کنید. در برنامه رژیم لاغری ساده و کم هزینه دیگر نیاز نیست یک غذا برای خانواده و یک نوع غذا برای خودتان داشته باشید

ایشان حدود یک هفته بعد به کلینیک من آمدند و در مدت یک هفته حدود ۳ کیلو نیز لاغر شدند. در واقع رژیم لاغری ساده و موثر ساده و کم خرج نیز می باشد.

پیشنهاد شده برای شما  راز لاغر شدن

شما هم نیاز است برای آنکه لاغر شوید، از یک برنامه غذایی ساده و نتیجه بخش استفاده نمایید. رژیم لاغری کم هزینه نیز موثرتر می باشد.

۲ـ زمان طبخ غذا در رژیم لاغری ساده و کم هزینه باید کم باشد

دکتر محمود مردانی مشاور تغذیه در سایت لاغر فیت

یک برنامه رژیم لاغری سریع و موثر نباید وقت شما را تلف کند. ما در سایت لاغر فیت برنامه هایی داریم که شما به راحتی بتوانید آنرا انجام دهید.

در مطلب نمونه رژیم غذایی قلیایی کاملا به این موضوع پرداختم.

بعنوان مثال مرد مجرد و جوانی به من می گفت:

آقای مردانی من جایی رفته ام که رژیم لاغری بگیرم. به من گفته اند که باید دوشنبه بعد از ظهر دو عدد دلمه بخوری. حالا شما مشاور تغذیه هستید به من بگویید که من مواد دلمه را چطوری تهیه کنم؟

به چه کسی بگویم که برای من دلمه درست کند؟ گذشته از اینها باید دوشنبه بعد از ظهر هم باشد. عطایش را به لقایش بخشیدم و منصرف شدم.

آیا این رژیم غذایی در جدول و منوی غذایی شما آیا جای می گیرد؟

یک برنامه رژیم لاغری کم خرج باید هم ساده باشد که وقت شما را نگیرد و هم کم هزینه باشد

یک بانویی که مشغله زیادی دارد نمی تواند برای یک وعده دو نوع غذا درست کند. یک نوع غذا برای خانواده و یک نوع نیز برای خودشان. ما یک بررسی کردیم و متوجه شدیم که:

یک خانمی که ۶۰ سال سن دارد، ۲۴ سال آنرا مدام در آشپزخانه است. حال تصور بفرمایید که این خانم بخواهد دو نوع غذا طبخ کند.

چند سال دیگر وی در آشپزخانه به او اضافه می شود؟ پس رژیم لاغری ساده و کم هزینه نیز یک نعمت و یک موهبت است.

شما هم از رژیم هایی استفاده کنید که کم هزینه و زمان کمتری از شما بگیرد. چون رژیم کاهش وزن ارزان قیمت زمان شما را از بین نمی برد و نیاز نیست مدام در آشپزخانه باشید.

در سایت لاغر فیت دات کام این مشکل به سادگی حل شده است. ما به شما یک برنامه تغذیه و رژیم ساده می دهیم.

شما هم با اجرای درست آن می توانید به تناسب اندام دلخواه خود برسید.

خانمی که ۶۰ سال سن دارد، ۲۴ سال آنرا مدام در آشپزخانه به سر می برد. اگر این خانم بخواهد دو نوع غذا درست کند، حدود ۵۰ سال از عمر خود را در آشپزخانه خواهد بود. آیا این درست است؟

هم اکنون با توجه به شرایط کاری اغلب ما شاغل هستیم، کارمند نمی تواند دو نوع غذا درست کند.

اگر برنامه رژیم غذایی رایگان باشد ولی دو نوع غذا بخواهیم درست کنیم یکی برای خانواده و یک نوع غذا برای خودمان باید دو ناهار و دو شام درست کنیم.

یعنی برای هر هفته به جای ۱۴ وعده مختلف باید ۲۸ وعده متفاوت درست کنیم.  اگر می خواهید لیستی از برنامه غذایی هفتگی داشته باشید مقاله لیست برنامه بهترین لیست غذای هفتگی را بخوانید.

در آن مقاله جدول برنامه غذایی هفتگی را می توانید ببینید. این شرایط با شرایط کارمندی و همچنین اقتصاد رژیم لاغری هماهنگی ندارد.

پس زمان غذا پختن در رژیم لاغری ساده و کم هزینه بسیار مهم است.

۳ـ زمان هم لاغر شدن در رژیم لاغری ساده و ارزان مهم است

شرایط رژیم لاغری ساده و کم هزینه
لاغر شدن راحت است به شرطی که از راهش وارد شوید

من خوب این را می دانم که هر شخصی که بخواهد لاغر شود، دوست دارد خیلی سریع به لاغری خود برسد. بهترین رژیم غذایی هم سرعت بالایی در لاغر شدن دارد.

پیشنهاد شده برای شما  من با کالری شماری لاغر شدم

رژیم لاغری رایگان و موثر (رژیم لاغری کم هزینه) در ادامه این مقاله برای شما ارایه می شود. در ورژن های جدید و کتب تغذیه می گویند:

باید هفته ای نیم تا یک کیلو یا اینکه در ماه دو تا چهار کیلو لاغر شوید

به نظر می رسد کسی که وزن بالایی دارد، وقتی زمان طولانی شود انگیزه خود را برای لاغری از دست می دهد. البته می توانید ۶ کلید طلایی برای تقویت اراده برای لاغری را در همین سایت لاغر فیت بخوانید.

شما می توانید لاغر شوید، خواستن رسیدن است

من این مشکل زمان را حل کرده ام. شاید سوال کنید جناب آقای مردانی به چه صورتی این مشکل زمان را حل کرده اید؟ مگر می توانیم سریع لاغر شویم؟

در خاطره ای که در همین مقاله مطالعه نمودید گفتم خانمی در یک هفته ۳ کیلو کم کرده بود. آن هم با برنامه رژیم کاهش وزن ارزان قیمت و کم هزینه!

۳ کیلو لاغری در یک هفته خیلی خوب است. البته بین مراجعینم رژیم لاغری هفته ای ۲ کیلو را نیز داشته ام. حتی برای برخی که وزنشان خیلی بالا بوده است کاهش ۵ کیلو در یک ماه  را نیز داشته ام که آمار آنها خیلی بالا نبوده و به طریقی جلوی آنها را نیز گرفته ام.

با توجه به نیاز بدن به ویتامین های مختلف، املاح معدنی گوناگون، آمینواسید های ۲۰ گانه و سایر نیازها در نظر گرفته می شود.

اما نکته حایز اهمیت این است که کالری در رژیم لاغری ساده و کم هزینه کمتر از میزان نیاز آنها بوده که از چربی ذخیره شده قبلی کم می شود.

به واقع لاغری در یک روز اتفاق نمی افتد و نیاز به یک بازه زمانی مناسب می باشد. پیشنهاد می کنم مطلب رژیم لاغری ٢٠ کیلو را در سایت لاغر فیت مطالعه نمایید تا بیشتر با منظورم آشنا شوید.

 آیا با رژیم لاغری ساده و کم هزینه سیر می شویم؟

آیا با رژیم لاغری ساده و کم هزینه سیر می شویم؟
با غذاهای ساده هم می شود لاغر شد

تقریبا اکثر بیمارانم می گویند: آقای مردانی این رژیم سایت لاغر فیت خیلی زیاد است. ما قبلا کمتر می خوردیم. یکی می گفت:

من خیلی کمتر از این برنامه رژیم لاغری ارزان قیمت شما می خوردم و خیلی چاق شدم. حالا اگر این برنامه رژیم لاغری لاغر فیت را بخورم، می ترکم.

به او گفتم شما فقط برنامه رژیم لاغری ساده و کم هزینه را اجرا کنید. او پس از یک هفته بیش از ۲ کیلو لاغری در یک هفته خود را دید. یعنی ۲٫۵ کیلو لاغری در یک هفته.

کسی که چاق است گناه که نکرده است، او می خواهد لاغر شود، همین. قرار نیست که برای لاغری زجر و محرومیت بکشد

اینها نکات طلایی برای لاغری است. یکی از نکات طلایی لاغری این است که هم از غذا لذت ببرید و هم لاغر شوید.

با رژیم لاغری ساده و کم هزینه می توانید کاملا سیر شوید، در این رژیم محرومیت وجود ندارد.

یعنی اینکه اندازه های رژیم تنظیمی لاغر فیت شما را سیر می کند و میل به هله هوله نخواهید داشت.

اهمیت مواد غذایی در رژیم لاغری کم هزینه

مواد غذایی در رژیم لاغری ساده و کم هزینه
لبنیات کم چرب بخورید

برخی ها احساس می کنند که باید برای لاغری گیاهخوار شویم. خیر این کار علمی نیست. ما به جهت چیدمان دندان هایمان همه چیز خوار هستیم.

نکته این است که در یک رژیم لاغری ساده باید از تمام مواد غذایی و خوراکی استفاده شود

حتی در رژیم لاغری کم هزینه و سریع هم باید از این مواد غذایی استفاده کنید چون اولین اولویت ما سلامت شماست نه لاغری شدن به هر قیمیتی.

پیشنهاد شده برای شما  لاغری شکم

این یعنی اینکه از ۶ گروه مواد غذایی برای لاغری استفاده می کنیم.  این گروه های ۶ گانه مواد غذایی لاغر کننده و چربی سوز عبارتند از:

  1. گروه لبنیات
  2. گروه سبزیجات
  3. گروه نان و غلات
  4. گروه پروتئینها
  5. گروه میوه ها
  6. گروه چربی ها

 غذاهای لاغر کننده شکم را می توان در همین گروه مواد غذایی یافت. (پیشنهاد می کنم مطلب رژیم غذایی آب کردن شکم را حتما در لاغر فیت مطالعه کنید)

البته با توجه به وزن، قد، سن، جنس و میزان فعالیت رژیم لاغری در سایت لاغر فیت تنظیم می شود. مانند آن چیزی که در برنامه رژیم غذایی آنلاین در لاغر فیت انجام می شود.

یک نمونه رژیم لاغری ساده و کم هزینه

شاید بگویید آقای محمود مردانی یک نمونه از رژیم لاغری که در سایت شما لاغر فیت وجود دارد چیه؟

من نه وزن، نه سن، نه قد، نه جنس و حتی نه میزان فعالیت شما را نمی دانم. با این حال یک برنامه چربی سوزی سریع و آسان به شما معرفی می کنم.

۱- صبحانه در رژیم لاغری کم هزینه و ساده

نان ۳ کف دست سنگک یا بربری، پنیر، یک عدد گردو.

حتما این ترکیب را در برنامه غذایی خود در وعده صبحانه داشته باشید. اتفاقا این مورد در رژیم کاهش وزن ارزان قیمت بسیار کاربردی است چون باعث سیر نگه داشتن شما می شود.

۲- ناهار در رژیم آسان و کم هزینه

مصرف گوشت برای لاغری سریع وزن

سالاد یا سبزی یا از هر دو، ۲ لیوان، ماست نصف لیوان، برنج یک و نیم کف گیر و یک ملاقه خورش کم چرب

این یک ناهار خوب در رژیم اسان و کم هزینه است که می توانید استفاده کنید.

این برنامه ناهار نسبت به بسیاری برنامه های گران قیمت و دشوار دیگه آسان تر است به همین خاطر آن را رژیم لاغری کم خرج می نامیم.

چون هم خودتان میل می کنید هم دیگر اعضای خانواده از آن لذت می برند. در واقع همه یک نوع غذا دارید.

۳- شام در رژیم لاغری کم خرج

سالاد یا سبزی، ۱ لیوان، برنج یک کف گیر با یک ملاقه خورش کم چرب

روزانه می توانید ۳ واحد میوه بخورید

پیشنهاد می شود رژیم میوه خواری ۳ روزه را در سایت لاغر فیت مطالعه نمایید چون میوه برای سلامت جسمتان بسیار اهمیت دارد.

به هر حال برنامه رژیم لاغری ساده و کم هزینه واقعیت دارد و می توانید طبق مواردی که بیان کردم پیش بروید. اما این رژیم لاغری را نمی توان بیشتر از یک هفته اجرا نمود چون انگیزه ادامه کم می شود.

شما که تصمیم گرفته اید لاغر شوید، یک بار برای همیشه لاغر شوید و لاغر بمانید. دوره ۲۱ روزه رژیم قلیایی محمود مردانی برای شماست.

می توانید با این دوره به راحتی لاغر شوید و وقتی به اندام دلخواه خود رسیدید، رژیم تثبیت بگیرد و کالری تثبیت وزن را در رژیم خود اجرا نمایید.

در طی این دوری ۲۱ روزه کاهش وزن در کنارتان هستم به با شرایط ایده آل برسید پس جای نگرانی نیست.

می توانید در فروشگاه سایت لاغر فیت نظر دیگر مراجعین را درباره این محصول ویدئویی ببینید و بشنوید.

رژیم قلیایی محمود مردانی
هدف من این است که :
با رژیم قلیایی و اشتیاق سوزان به مردم کمک کنم تا به سلامتی ، شادی و تناسب اندام خود برسند .

محمود مردانی

محمود مردانی مشاور تغذیه و نویسنده کتاب مثل مداد لاغر شوید. اشتیاق سوزان من این است که با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت به مردم کمک کنم تا به اوج سلامتی و تناسب اندام خود برسند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن