Download WordPress Themes, Happy Birthday Wishes
رژیم لاغری

رژیم لاغری سریع و واقعی و موثر بدون بازگشت ـ رژیم لاغری شکم

رژیم لاغری سریع و بدون بازگشت

رژیم لاغری سریع و واقعی و موثر بدون بازگشت به چه صورتی است؟ آیا لاغری با خاکشیر ۵ کیلو در ۷ روز امکان پذیر می باشد؟ خاکشیر و گلاب و آبلیمو برای لاغری تاثیر دارد؟ از این قبیل سوالات در سایت لاغر فیت از من می پرسند. آنها سوال می کنند آقای مردانی تاثیر گلاب در لاغری به چه صورت است؟ در این مقاله قصد داریم بگوییم رژیم لاغری سریع و موثر چگونه است؟ یا رژیم لاغری ٢٠ کیلو آیا امکان دارد؟ پس با ما باشید.

رژیم لاغری سریع و واقعی و موثر بدون بازگشت

 

رژیم لاغری سریع و واقعی و موثر بدون بازگشت
رژیم لاغری باید ماندگار باشدکلات 

فردی با من تماس گرفتند و اظهار داشتند: من دیگه از چاقی خودم خسته شدم. تورو خدا کمکم کنید، همه راه های لاغر شدن را رفته ام ولی دریغ از نتیجه لاغری. علت این چاقی و افزایش وزن بی رویه جامعه چه چیزی می تواند باشد؟  یکی لاغر است و دیگری چاق می شود؟ به اعتقاد من یک دلیل عمده چاقی و مشکلات مربوط به آن سبک تغذیه و سبک زندگی نادرستاست. خیلی ها دنبال رژیم لاغری سریع و واقعی و موثر بدون بازگشت هستند ولی سوال اینجاست که:
چه تعداد شرایط خودشان را با ساز و کارهای اصولی وفق می دهند ؟

آیا بی خوابی باعث چاقی مییشود

خانمی می گفت:
من خیلی دیر می خوابم، ساعت ۵ صبح وقتی نمازم را می خوانم می خوابم. او به گفته خودشان ساعت ۱۲ شب به رختخواب می رفت ولی تا ۵ صبح خوابش نمی برد

خانمی می گفت: من خیلی دیر می خوابم. اصلا خوابم نمی بره. همیشه ساعت ۵ صبح می خوابم. معمولا نماز صبح را که می خوانم، اونوقت می خوابم.

ایشان استرس شدیدی داشتند. او می گفت: شوهرم ورشکست شده و ما از عرش به فرش رسیده ایم. وقتی می خواهم بخوابم تمام افکار منفی سراغم می آیند و مرا رها نمی کنند. واقعا نمی دانم که چه کار کنم؟

ملاتونین و رژیم لاغری سریع و واقعی و موثر بدون بازگشت

هوزمون ملاتونین باعث لاغری میشود، معمورا این هورمون سرشب و حدود ساعت ۱۱ شب تا ۳ صبح ترشح می شود. با تبسم به ایشان گفتم: یعنی ۵ ساعت با رختخواب کشتی می گیرید؟

پیشنهاد شده برای شما  بهترین رژیم لاغری دنیا کدام است ؟

او نیز گفت بله من  می خوابم ولی خوابم نمی بره و تمام افکار مزاحم هنگام خواب سراغ من می آیند. البته او توانست با اراده مدت چند شب سر ساعت ۱۲ شب بخوابد. چون وقتی زود بخوابید، زود هم بیدار می شوید.

در نتیجه صبحانه می خورید. خوردن صبحانه سوخت چربی را شروع می کند. می توانیم بگوییم صبحانه جربی سوز است. پس خوردن صبحانه سبب لاغر شدن می شود. ساده ترین روش برای لاغری شکم را با خوردن صبحانه آغاز نمایید.

ولی آیا همه می توانند این کار را انجام دهند؟ همه می توانند علمی ترین روش لاغری را با زود خوابیدن و زود بیدار شدن انجام دهند؟

بهترین روش رژیم لاغری در خانه، تغیبر سبک تغذیه و تغییر سبک زندگی می باشد. لاغری اسان در خانه را می توانید با زود خوابیدن شروع کنید.

رژیم لاغری شکم بدون بازگشت

رژیم لاغری شکم بدون بازگشت

سریعترین راه لاغری شکم و پهلو داشتن برنامه رژیمی است که با بدن ما هماهنگ باشد. در رژیم لاغری سریع و واقعی و موثر بدون بازگشت باید به ترانه درون خودمان جواب مثبت دهیم.

اجداد ما حدود پنجاه هزار سال قبل از چه غذاهایی استفاده می کرده اند؟ می توانیم طبق شواهد بگوییم که برنامه غذایی انسان های نخستین، رژیم قلیایی بوده است.

غذای انسان های نخستین بیشتر میوه، سبزی های وحشی، بقولات، حبوبات، شکار حیوانات و ماهی بوده است.

غذای انسان های اولیه معمولا بیشتر میوه، سبزیهای وحشی، بقولات، حبوبات، شکار جانوران وحشی و ماهی بوده است. گوشتی که آنها مصرف می کرده اند حدود ۴ درصد چربی داشته است.

ولی متاسفانه گوشتهایی که ما مصرف می کنیم نزدیک ۳۰ درصد چربی دارند. سبک ترانه بدن ما نیز دستخوش تغییر شده است. قلب همان قلب است، مغز همان مغز است ولی رژیم غذایی همان رژیم غذایی نیست. معجون های لاغری سریع تغییر کرده است.

 لاغری سریع با روش شگفت انگیز ۸۰/۲۰ 

 

رژیم لاغری سریع و واقعی و موثر بدون بازگشت
قانون ۸۰ به ۲۰ در تغذیه سالم

احتمالا نام قانون پارتو در بازار کسب و کار این جمله که قانون ۸۰ به ۲۰ را رعایت کنید را شنیده اید.

پیشنهاد شده برای شما  رژيم لاغری سریع

چگونه قانون ۸۰/۲۰ روش کاهش وزن شما را تغییر خواهد داد؟ یا اینکه آیا رژیم غذایی ۸۰/۲۰ به کاهش وزن شما کمک می کند؟

رژیم لاغری و کاهش وزن، قانون ۸۰ ۲۰ خیلی اثر بخش است. لاغری با رژیم غذایی ۸۰/۲۰ می گوید: ۸۰ درصد غذا بایستی از مواد غذایی آبدار تشکیل شوند و ۲۰ درصد مابقی از غذاهای کم آب باید بخورید.

لاغری با روش ۸۰/۲۰ یک روش کاربردی لاغری است. پس این قانون هشتاد بیست را اجرا نمایید و اثرات لاغری سریع را مشاهده نمایید. برای موفقیت در رژیم لاغری سریع و واقعی و موثر بدون بازگشت نیز باید این قانون رعایت شود .

یعنی حدود ۸۰ درصد غذای ما باید از سبزیجات مختلف، میوه های گوناگون برای لاغری و حبوبات باشد. با این روش می توانید به راحتی لاغر شوید. اصلا سخت نیست فقط همران وعده ناهار و شام سبزیجات نیز بخورید.
وقتی در روز نیز چند عدد میوه بخورید، غذاهای آبکی زیاد می شود. چون این غذاها بیش از ۹۰ درصد آب دارند.

رژیم لاغری سریع و واقعی بدون بازگشت و تغییر

افلاطون می گوید: سخت ترین قسمت کار، شروع آن است. شما هم می توانید سبک تغذیه و سبک زندگی خودتان را تغییر دهید. به واقع اگر تصمیم جدی برای لاغر شدن دارید، باید تغییر کنید.

آیا می دانید سبک زندگی افراد لاغر متفاوت است؟ رژیم غذایی برای تغییر سبک زندگی می تواند ۲ کیلو لاغری در یک هفته را برای شما به ارمغان آورد.
اگر همان کارهایی را که تا کنون انجام داده اید را انجام دهید، چاق تر نیز می شوید.

ولی اگر کارهایی را انجام دهید که تا کنون انجام نداده اید، تغییر کرده و لاغر می شوید. تغییر سبک غذایی و تغییر رژیم سبک زندگی اول کمی سخت است ولی پس از انجام و تکرار آن، راحت می شود.

رژیم لاغری سبک یک ویژگی برای لاغری سریع و بدون بازگشت برای شما باشد. نیاز است ۲۰ درصد از غذای شما از چربی ها و گروه گوشتها و غذاهای پرکالری باشد. بقیه ۸۰ درصد بقیه آن را از غذاهای کم کالری ولی پر آب بخورید.
همین تغییر ساده و در دسترس، شما را لاغر می کند. ولی نیاز است که هر روز آنرا انجام دهید تا به آن عادت نمایید. از همین جا تصمیم قطعی برای لاغری گرفته می شود.

پیشنهاد شده برای شما  جلو گیری از لاغر شدن صورت در هنگام کاهش وزن

چگونه تصمیم برای لاغری بگیریم یا اینکه چگونه اراده لاغر شدن پیدا کنیم را می توانید ۶ تکنیک طلایی برای تقویت اراده برای لاغری را در وبسایت لاغر فیت مطالعه نمایید.

بانوی جوانی می گفت: آقای مردانی تکنیک های شما هر کدام برای من یک انقلاب در زندگی است. او اراده برای لاغری را پیدا کرده بود.

نکاتی مهم در باره این غذای لاغری

نکاتی مهم در باره این غذای لاغری
برای لاغری قبل از غذا سالاد بخورید

غذا واقعا غذا است یعنی غذا برای لاغری شکم چیزی جز غذا نیست. بهترین غذا برای لاغری همین غذای سفره شماست. این غذا اگر درست مصرف شود سبب لاغر شدن می شود.

ولی اگر اصولی نباشد باعث چاقی می شود. برنامه غذایی برای لاغری را می توانید در منزل خود تهیه نمایید. در چاق شدن هم غذا بی گناه است. سبک خوردن و نوع غذایی که شخص چاق می خورد، او را چاق می کند.

اگر سوال بپرسید که بهترین غذا برای لاغری یا رژیم لاغری کدام است؟ در پاسخ می گویم همان غذاهای آبدار که نیاز است شما در  کنار هر دو وعده بخورید.
اگر دو نکته زیر را رعایت کنید به سرعت و بصورت واقعی وزنتان کاهش می یابد.

  • اول قانون ۸۰ به ۲۰ را رعایت نمایید 
    دوم زمان غذا خوردن خود را کند کنید و با آرامش غذا بخورید
    سوم از غذاهای لاغر کننده رژیمی بخورید

این سه قانون سایت لاغر فیت است که به راحتی سبب لاغری شما می شود. آیا شما قول می دهید که از این لحظه این سه قانون را رعایت کنید؟
اگر جواب شما مثبت است، به شما تبریک می گویم چون در رژیم لاغری خود موفق می شوید.

متشکرم محمود مردانی سایت لاغر فیت

برچسب ها

محمود مردانی

محمود مردانی مشاور تغذیه و نویسنده کتاب مثل مداد لاغر شوید. اشتیاق سوزان من این است که با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت به مردم کمک کنم تا به اوج سلامتی و تناسب اندام خود برسند

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن