رژیم لاغری

منظور از رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه چیست؟

رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه

رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه امکان پذیر می باشد؟ معمولا از من می پرسند آقای مردانی ما می توانیم فقط رژيم میوه خواری 3 روزه داشته باشیم؟ رژيم میوه خواری چگونه است؟ حتی در سایت لاغر فیت می پرسند رژيم میوه خواری برای لاغری می توانیم داشته داشیم؟ یکی می گفت: می توانم رژيم میوه و سبزیجات 7 روزه بگیرم؟ رژيم اب میوه و سبزیجات یا رژیم اسموتی میوه چطور؟ در مجموع رژیم میوه یک ماهه برای انسان مفید است یا مضر؟ در این نوشته می خواهیم به این قبیل سوالات پاسخ دهیم. همراهی شما باعث خوشحالی ما می شود.

رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه چیست؟

رژيم لاغری شکم وپهلو با میوه

تناسب اندام

قبلا در مطلب رژیم لاغری سه روزه سیب توضیح دادم که چاقی یعنی درد و رنج و بیماری و لاغری و تناسب اندام یعنی شادی و نشاط و سلامتی.

رژیم میوه برای لاغری شکم و لاغری شما موثر می باشد. بی شک تاثیر تاثیر رژیم میوه بر لاغری بر کسی پوشیده نیست. بهتر است سری به آمار بزنیم.

آیا می دانید بیشتر جامعه ما از چاقی و اضافه وزن چقدر رنج می برند؟

متاسفانه حدود ۶۰ درصد ایران چاق شده اند و یا اینکه اضافه وزن دارند. در مقابل چاقی داشتن تناسب اندام یعنی زیبایی، شادی، سلامتی و همچنین افزایش اعتماد به نفس

شما هم که این مقاله را می خوانید حتما دوست دارید لاغر بشید؟ خبر خوب اینکه از تکنیک های ساده ای که اجرا می کنید می توانید به راحتی لاغر شوید.

مثلا از تکنیک های رژیم میوه و پروتئین یا رژيم پر میوه، رژیم میوه برای صبحانه که بخی صبحانه خود را به میوه اختصاص می دهند. بعضی ها هم رژیم میوه جنرال موتورز را فقط شنیده اند. یکی از بیمارانم که بعد از اجرای این رژيم خیلی راضی نبودند.

البته تاثیر رژیم میوه یا رژيم میوه جات شبیه رژيم آلکالین (رژیم قلیایی) است. این تکنیک های لاغری را اجرا کنید تا به تناسب اندام خود برسید و از پوشیدن لباس هایی که دوست دارید، لذت ببرید.

رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه را می توانید تجربه نمایید و از نتایج آن شگفت زده شوید.

رژیم لاغری میوه برای آب کردن شکم و پهلو چگونه است

اول این کلیپ را ببینید: کاهش وزن 44 کیلویی خانم حدادی را با رژيم قلیایی از لینک زیر ببینید. کافی است روی لینک کاهش وزن 44 کیلویی با رژيم قلیایی کلیک کنید.

خیلی ها می پرسند رژیم لاغری میوه چگونه است؟ در رژيم لاغری با میوه باید به این نکته اشاره کنیم که میوه خیلی زود هضم می شود. در مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بعد از مصرف، میوه از معده عبور می کند.

وقتی میوه وارد اول روده شد شروع به تولید انرژی برای شما می کند. این انرژی مثل یک بمب انرژي عمل می کند و توان و قدرت شما را بسیار افزایش می دهد.

در رژیم چه میوه هایی بخوریم اهمیت ندارد، رژیم میوه خوری را می توان با انواع میوه های فصل انجام داد.

یکی از مراجعینم در سایت لاغر فیت می گفت: آقای مردانی، رژیم میوه خواری سه روزه برای من کارساز است؟ البته که با وزنی که او داشت و بالای صد کیلو بود، فقط با رژیم میوه درمانی لاغر نمی شوند.

از طرفی چون میوه نیاز به انرژي برای هضم ندارد، آن انرژي برای لاغر شدن شما به مصرف می رسد.

میوه ها به انرژی زیادی برای هضم نیاز ندارند و بعد از حدود 20 دقیقه به ما انرژي فراوان می دهند

رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه در صبحانه چطور است؟؟؟

خوردن میوه بصورت ناشتا لاغر می کند. بر رژیم میوه در طب سنتی نیز تاکید شده است. رژیم میوه خواری و کاهش وزن نیز با همدیگر ارتباط مستقیمی دارند.

من خودم رژیم میوه صبحانه را انجام داده ام. هم اکنون مشغول نوشتن این متن می باشم و ساعت از ۱۲ ظهر گذشته است، اصلا احساس گرسنگی ندارم.

صبح زود چند تکه خربزه خوردم. یک لیوان آب و یک عدد لیمو ترش، همین. حتی از صبح  ساعت 6 هم تا هم اکنون فعالیت کاری زیادی داشته ام.

می توانید از میوه های متنوع نظیر

 • هندوانه
 • سیب
 • پرتقال
 • طالبی
 • و میوه های فصل

نیز استفاده فرمایید.

حتی رژیم سه روزه میوه و سبزیجات نیز موثر است. بعضی ها شاید قصد رژیم میوه سیب دارند.

چون انرژی فراوانی از میوه آزاد شده است هیچ احساس خستگی و یا گرسنگی ندارم. شما هم می توانید چند روز این کار را انجام دهید. البته رژیم میوه یک روزه مشکلی ایجاد نمی کند.

پیشنهاد لاغرفیت برای شما : رژیم لاغری ده کیلو در یک ماه

رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه چگونه است با نظر آقای مردانی

آیا می دانید چگونه رژیم میوه بگیریم؟ این نکته حائز اهمیت است که هضم غذا در معده حدود ۳ تا ۴ ساعت طول می کشد. پس در در رژیم غذایی میوه باید یک نکته اساسی دقت شود. چون هضم میوه حدود نیم ساعت طول می کشد،

اگر بعد از غذا رژیم با میوه جات را شروع کنیم بعنی بعد از غذا میوه بخوریم، مثل این است که با یک ماشین سواری فراری پشت تریلی گیر کرده ایم.

اگر ما بخواهیم یک چوب را بسوزانیم به انرژي برای سوختن آن نیاز داریم.

اگر بعد از غذا رژیم با میوه جات را شروع کنیم بعنی بعد از غذا میوه بخوریم، مثل این است که با یک ماشین سواری فراری پشت تریلی گیر کرده ایم

حال وقتی غذا می خوریم برای هضم آن انرژي و کالری نیاز است. این انرژي و کالری به مصرف هضم غذا می رسد. ولی وقتی میوه می خوریم این انرژي سیو شده و به مصرف لاغر شدن می رسد.

پیشنهادم این است که مطلب رژيم میوه خواری 3 روزه را در سایت لاغر فیت مطالعه نمایید.

رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه و ناهار و شام

یک نکته اساسی این است که در هنگام خوردن میوه معده شما خالی باشد.

هضم میوه و هضم غذا با یکدیگر فرق دارند. وقتی میوه و غذا با هم خورده شود،‌ چون زمان هضم غذا خیلی طول می کشد میوه هم نمی تواند از معده عبور کند.

قاله چگونه در یک هفته 2 کیلو لاغر شویم را در سایت لاغر فیت مطالعه کنید تا بیشتر منظورم را متوجه شوید.

پس میوه نمی تواند انرژي خود را آزاد کند و شما را لاغر نماید. رژیم میوه خواری مطلق توصیه نمی شود.

یک تبصره این است که برای وعده هم ناهار و هم شام می توانید از غذای سفره بخورید. البته کم چرب بودن ناهار و شام اهمیت دارد

یک نکته کاربردی نیز این است که همراه ناهار و همراه شام یک نوع از سبزیجات سرو شود. خوردن سبزیجات با غذا و قبل از غذا باعث لاغر شدن شما می گردد.

غذای خود را جدا کنید

قبل از این که موضوع جدا کردن غذا را به شما بگویم شما را دعوت می کنم کلیپ لاغری 44 کیلویی یکی از دوستان دوره رژيم قلیایی را مشاهده کنید: کاهش وزن 44 کیلویی خانم حدادی را با رژيم قلیایی از لینک زیر ببینید. کافی است روی لینک کاهش وزن 44 کیلویی با رژيم قلیایی کلیک کنید.

غذای خود را جدا کنید

من غذای خودم را جدا کرده ام

 

این نکته های اساسی درباره رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه را باید بدانید که: برای رژيم های غذایی زیر خیلی دقت نیاز است و باید زیر نظر کارشناس تغذیه و مشورت همراه غذا استفاده شوند.

 • رژیم میوه در بارداری
 • رژیم میوه در شیر دهی
 • رژیم میوه در بارداری
 • رژيم ميوه ٧ روزه
 • رژیم دو روزه میوه
 • رژیم سخت میوه
 • رژيم شوک میوه
 • رژیم میوه و سبزیجات سه روزه

یک تکنیک ساده این است که غذایتان را در بشقاب کوچک بکشید. کشیدن غذا در یک بشقاب کوچک آن هم به یک باره تکلیف شما را روشن و مشخص می کند. سپس با خود می گویید: این غذای من است با خوردن این غذا من هم سیر و هم لاغر می شوم.

برای لاغری شکم و پهلو غذای خود را آرام بخورید

قبل از اینکه این بخش را مطالعه نمایید پیشنهاد می دهم مطلب 6 تکنیک تقویت اراده را در سایت لاغرفیت بخوانید. اگر بخواهید یک نتیجه مطلوب از این مقاله بگیرید این است که غذای خود را خیلی با آرامش بخورید.

این یک اصل مهم است و باید به عادت شما تبدیل شود، حتی در اجرای رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه هم باید به آن دقت کنید.

هر چیزی که می خواهید بخورید، نوش جونتون، فقط با آرامش و آهسته بخورید. البته می توانید رژيم لاغری شکم را هم در این راستا بخوانید.

خوردن غذا با آرامش باعث لاغری می شود. وقتی شما با آرامی غذا می خورید زود سیر می شوید. چند روز که از این تکنیک استفاده کنید معده شما به اندازه مشت بسته خودتان می شود

خواهش می کنم مشت بسته خود را نگاه کنید بله معده شما همین قدر می شود. دیگر عادت می کنید و نمی توانید بیشتراز آن غذا بخورید.

اگر بیشتر بخورید اذیت می شوید، حالا کاری به عذاب وجدان نداریم که بیشتر اذیت می کند. امتحان کنید تا لاغر شوید.

قطعا شما دنبال این هستید که سریع لاغر شوید و لاغر هم بمانید. دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی در  فروشگاه سایت لاغر فیت به شما کمک می کند که به خواسته خود برسید. شاید بپرسید، آقای مردانی چه تضمینی برای این دوره می باشد. در پاسخ می گویم که با تجربه حدود 25 سال در حوزه پزشکی و رژيم درمانی این دوره را تولید کرده ام.

کسانی که این دوره را تهیه کرده اند، همه راضی بودند، چون هم لاغر شده اند و هم ریزش مو نداشته اند.

آنان از پوست خود نیز راضی هستند و می گویند: آقای مردانی صورت ما لاغر نشده و بهتر هم شده است. شما هم می توانید، یک بار برای همیشه لاغر شوید و در وزن دلخواه خود تثبیتتان می کنیم. متشکرم

محمود مردانی سایت لاغر فیت

6 نظر در “منظور از رژيم لاغری شکم و پهلو با میوه چیست؟

 1. arefeh گفت:

  سلام
  طولانی خوردن غذا فقط برای اینه که مغز فرمان سیر شدن بده و برای جذب ویتامین غذا هم هست اگه برای جذب ویتامین غذا هم هست برای کسانی که میخوان چاق بشن و غذاشون رو کمتر از ده دقیقه باید بخورن که مغز زود فرمان سیر شدن نده ویتامین غذا به همون اندازه جذب بدن میشه یا طول دادن بیست دقیقه ای غذا فقط برای زودتر سیر شدنه ؟

  1. محمود مردانی گفت:

   با سلام و تشکر
   زمان غذا که طولانی بشه علاوه بر اینکه سبب سیر شدن می شود ،‌حجم معده نیز کوچک می گردد .
   کسانی که می خواهند زمان غذا خوردن خود را کم کنند برای اینکه وزن زیاد کنند معمولا سالاد را بعد از غذا می خورند تا خللی در جذب مواد غذایی نداشته باشند .

 2. زهرا گفت:


  اموزشی لاغری👇👇

  اشتها را جدی نگیرید!!👌

  خیلی ها به من پیام میدن که من اشتهای زیادی دارم، چکار کنم؟ منو راهنمایی کنید

  ما در بدن خود عضوهایی داریم که هر کدام وظایفی به عهده دارند و ما در عملکرد آنها دخالتی نداریم
  مثل شش ها، کلیه، قلب، کبد و …
  یکی از این اعضای مهم معده است که وظایف مهمی را بر عهده دارد ولی استثنائا ما در کار این عضو میتوانیم دخالت کنیم
  شما به زور نمیتونی اکسیژن بیشتری وارد ششهای خودت کنی به همین دلیل نمیتونی بگی که من استشمام زیادی دارم
  شما به اجبار نمیتونی ادرار بیشتری وارد مثانه خودت بکنی و به همین دلیل نمیتونی بگی که من استخراج زیادی دارم
  ولی شما به زور میتونی غذای بیشتری وارد معده خودت بکنی و به همین دلیل میتونی بگی که من اشتهای زیادی دارم
  عضو ها را خداوند در بدن ما قرار داده و به لطف خدا همه اتوماتیک هستند و تنها عضوی که تا حدودی در اختیار ماست دهان و معده است که متاسفانه نتوانسته ایم درست از آنها استفاده کنیم
  اشتها یک عضو نیست، تنها یک هوس است
  مراقب باشید اشتباه تصور نکنید، شما نمیتوانید معده نداشته باشید چون یک عضو است ولی میتوانید اشتها نداشته باشید چون هیچ وجود خارجی در بدن شما ندارد
  برای برطرف کردن این عادت مرگبار از امروز به هیچ وجه تکرار نکنید من اشتها دارم
  هرچه بیشتر به داشتن این فکر مخرب تاکید کنید حضورش را در بدن خود پررنگ تر میکنید
  با تغییر فرمول های ذهنی ورژیم قلیایی به راحتی میتوان از شر این فکر و هوس کشنده خلاص شد وحال خوب تجربه کرد

  1. محمود مردانی گفت:

   واقعا همین طوره که میگین، ممنون

 3. زهرا گفت:

  ما در بدن خود عضوهایی داریم که هر کدام وظایفی به عهده دارند و ما در عملکرد آنها دخالتی نداریم
  مثل شش ها، کلیه، قلب، کبد و …
  یکی از این اعضای مهم معده است که وظایف مهمی را بر عهده دارد ولی استثنائا ما در کار این عضو میتوانیم دخالت کنیم
  شما به زور نمیتونی اکسیژن بیشتری وارد ششهای خودت کنی به همین دلیل نمیتونی بگی که من استشمام زیادی دارم
  شما به اجبار نمیتونی ادرار بیشتری وارد مثانه خودت بکنی و به همین دلیل نمیتونی بگی که من استخراج زیادی دارم
  ولی شما به زور میتونی غذای بیشتری وارد معده خودت بکنی و به همین دلیل میتونی بگی که من اشتهای زیادی دارم
  عضو ها را خداوند در بدن ما قرار داده و به لطف خدا همه اتوماتیک هستند و تنها عضوی که تا حدودی در اختیار ماست دهان و معده است که متاسفانه نتوانسته ایم درست از آنها استفاده کنیم
  اشتها یک عضو نیست، تنها یک هوس است
  مراقب باشید اشتباه تصور نکنید، شما نمیتوانید معده نداشته باشید چون یک عضو است ولی میتوانید اشتها نداشته باشید چون هیچ وجود خارجی در بدن شما ندارد
  برای برطرف کردن این عادت مرگبار از امروز به هیچ وجه تکرار نکنید من اشتها دارم
  هرچه بیشتر به داشتن این فکر مخرب تاکید کنید حضورش را در بدن خود پررنگ تر میکنید
  با تغییر فرمول های ذهنی ورژیم قلیایی به راحتی میتوان از شر این فکر و هوس کشنده خلاص شد وحال خوب تجربه کرد

  1. محمود مردانی گفت:

   زهرای عزیز
   با سلام و درود از لطف شما که کامنت ارزشمندی را خلق کرده اید. بازم سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

77  +    =  78