رژیم لاغری

من اینطوری لاغر شدم (تجربیات شخصی محمود مردانی)

چطور لاغر شدم (من با این رژیم لاغر شدم!)

من اینطوری لاغر شدم یک تجربه شخصی برای لاغری من می باشد. قبلا در مورد اینکه من هم چاق بودم زیاد صحبت کردم، خیلی ها در وبسایت لاغر فیت از من می پرسند شما چطوری لاغر شدید؟ دوستان، شما نیز می توانید با روشی که من به شما می گویم وزن کم کنید. زمانی که مجوز تاسیس دفتر مشاوره تغذیه را گرفتم، اول خودم را لاغر کردم. در این مقاله به شما می گویم که چگونه لاغر شدم و این روند چطور طی شد؟

من اینطوری لاغر شدم (رازهای من)

من اینطوری لاغر شدم
روش لاغری را بیاموزید و به راحتی لاغر شوید

یک راز مهم برای رسیدن به وزن ایده آل وجود دارد که اگر بتوانید آن ها را مو به مو اجرا کنید، دنیا برایتان بهشت می شود. لاغری آرزو نیست دوست من، یک مسیر است که خیلی ها به راحتی طی کردند، پس تو هم می توانی، چون من هم توانستم. من با این روش لاغر شدم و برایتان بازگو می کنم.

دوست دارید بدانید که من چطور لاغر شدم؟ مسئله لاغری و کاهش وزن یکی از مشغله های ذهنی اغلب کسانی است که چاق هستند. بطور کلی سه فاکتور اساسی برای زیبایی خیلی با اهمیت است:

 1. پوست
 2. ‌ مو
 3. و تناسب اندام

وقتی شما لاغر می شوید، به این سه ثروت بزرگ نیز می رسید.

یعنی هم پوست شما شفافتر می شود و هم موهای براق، زیبا و با قوام تری خواهید داشت. همچنین به زیبایی و تناسب اندام خود می رسید.

خب در این مطلب لاغر فیت بیشتر تمرکز من بر روی این است که چگونه لاغر شدم و چطور لاغر ماندم؟

 اما ماجرای لاغری من (من محمود مردانی، چطور لاغر شدم؟)

سالها بود که وزن من خیلی بالا رفته بود. به ۸۵ کیلو رسیده بود. این وزن اضافه و چاقی خیلی منو اذیت می کرد. مثل:

 • تنگ نفسی
 • احساس کمبود انرژی
 • نگاه مسخره آمیز دیگران
 •  افزایش قند ناشتا
 • کم تحرکی
 • خستگی زود رس
 • و خیلی مشکلات دیگر

دکتر ماندگار جراح قلب که به پنجه طلایی شهرت دارد در کتاب خود می نوسید:

به ازاء یک کیلو اضافه وزن، قلب شما مجبور است روزانه ۱۰۰ لیتر اضافه تر پمپاژ کند. یعنی اگر ۳۰ کیلو اضافه وزن داشته باشید قلب شما روزانه سه هزار لیتر یا سه تن بیشتر کار می کند.

یعنی اگر کسی ۳۰ کیلو اضافه وزن دارد، قلب او مجبور است روزانه سه تن یعنی ۳۰۰۰ لیتر خون اضافه بفرستد به دستگاه های مختلف بدن.

این جمله دکتر ماندگار فوق تخصص قلب و جراح قلب است. اضافه وزن سبب بروز مشکلات جسمی زیادی می شود. مثل

 • فشار خون
 • دیابت
 • مشکلات قلبی
 • درد کمر
 • زانو و گردن درد
 • آرتروز
 • روماتیسم
 • و غیره

همچنین مشکلات روحی روانی مثل

 • عدم اعتماد به نفس
 • استرس
 • اضطراب

و نگاه زجر آور دیگران را هم در پی دارد که شاید از مشکلات جسمی نیز بیشتر باشد و  حتما شما را هم اذیت می کند.

پیشنهاد شده برای شما  رژیم لاغری سریع بدون عوارض

من اینطوری لاغر شدم:

 1. با اراده قوی و موثر
 2. رژیم غذایی
 3. و تحرک حساب شده و اصولی 

البته به شما هم می گویم که شما هم همین طوری می توانید لاغر شوید. فقط رژیم لاغری به تنهایی کافی نیست.

چطور لاغر شدم ؟

دکتر محمود مردانی مشاور تغذیه در سایت لاغر فیت

روزی به همراه همسرم به منزل یکی از اقوام ایشان رفتیم. البته ما تنها نبودیم و در آنجا میهمانان دیگری هم بودند. چون ایام عید نوروز بود، می توان نتیجه گرفت که دید و بازدید زیاد باشد.

مردی در آنجا بود که با شناختی که از ایشان داشتم، بسیار انسان با شخصیت و ارزشمندی بودند.


ناگفته نماند که همسر ایشان که خانم بسیار با وقار و نجیبی هستند نیز از بیماران من بودند که برای لاغری و کاهش وزن به مطب من می آمدند. آن آقای محترم داستان ما در میان جمع رو به من کردند و گفتند:‌ (دکتر )خودت هم چاق شدی ها

(دکتر ) مردانی ، خودت هم چاق شدی ها!

من با این روش لاغر شدم : رسیدن به نقطه عطف برای لاغری

من اینطوری لاغر شدم
رسیدن به نقطه عطف، شروع لاغر شدن است.

این جمله او مرا خیلی ناراحت کرد ولی اصلا بی احترامی نکرده و به روی خود نیاوردم.

از خدا پنهان نیست، از شما هم پنهان نباشد،‌ گفتن این جمله در جمع و آن هم برای کسی که کارش لاغر کردن دیگران و رژیم درمان است خیلی سخت بود و واقعا خیلی دردم گرفت!


حتما شما هم در موارد و مسائل زندگی گاها به یک نقطه عطف رسیده اید. به شخصی ۹۹ بار خدمت کردی ولی اگر یک مرتبه آنرا انجام ندهید در ذهن او می ماند. در این هنگام با خود می گوئید:‌ بسه چقدر خدمت کنم؟  دیگر نمی توانم این وضعیت کوفتی را تحمل کنم.

پیشنهاد من این است که مقاله منظور از نقطه عطف چیست را در سایت لاغر فیت مطالعه و بررسی نمائید.

دیگه بسه تا کی اینقدر تحمل زخم زبان، تا کی تحقیر و مسخره شدن، دیگه به خودت بیا. من هم به نقطه عطف رسیدم و با خود گفتم:

بسه دیگه و باید بیدار شوم، آخه تا کی؟ در مدت ۲۶ روز توانستم  ۶ کیلو لاغر شوم. خدا را شکر. ۲۶ روز توانستم  ۶ کیلو لاغر شوم

این اعداد برای شرایط بدنی آن روزهای من بسیار عالی بود، فوق العاده. 

پس حالا متوجه شدید من چطور لاغر شدم و چه مسیری را برای رسیدن به شرایط ایده آل طی کردم.

شروع لاغری ۶ کیلویی من 

غذای خود را جدا کنید

این جمله را که دکتر خودت هم چاق شدی، را نیز از بعضی از بیمارانم نیز شنیده بودم. ولی واقعیت امر‌، منو خیلی تکان نداده بود. گر چه کمی مرا ناراحت کرده بود ولی به نقطه عطف و ناراحتی و درد و رنج نرسیده بودم.

پیشنهاد شده برای شما  کاهش 6 کیلو در یک ماه

وقتی به منزل رسیدیم، با خود تصمیم گرفتم: باید لاغر شوم. شروع به نوشتن کردم. شاید سوال کنید که چه چیزی نوشتم؟ به شما می گویم. چون شما هم نیاز دارید که بنویسید.

تمام مضرات چاقی و اضافه وزن را که برایم با چاقی به آن می رسیدم،‌ نوشتم. شما هم بنویسید و آنقدر بنویسید که به یک درد و رنج فراوان برسید

با اینکه من شما و همه مراجعین خوبم را خیلی دوست دارم: لازم است در اینجا از شما یک عذر خواهی داشته باشم که این جملات نازیبا را برایتان تایپ می کنم.

ولی لازم و ضروری می باشد. من اینطوری لاغر شدم و شما نیز می توانید. تنها چیزی که احتیاج دارید: یک دفترچه یا سر رسید و یک خودکار است.

پس یک دفترچه و یک خودکار آماده فرمایید. نام این دفترچه را دفترچه موفقیت می گذاریم.

نوشتن نقاط منفی چاقی برای لاغر شدن ضروری است!

من اینطوری لاغر شدم
معایب و مزایای لاغری یکی از بیماران چاقم

درباره اضافه وزن بنویسید. می پرسید چقدر؟ می گویم خیلی تا جاییکه از این وضعیت خسته شوید. تا جاییکه به خود بگویید:‌ بسه دیگه می خوام از این جهنم چاقی نجات پیدا کنم.

من توشتم و نوشتم و خیلی زیاد نوشتم. تا به نقطه عطف خود رسید. وقتی آنقدر نوشتید که به نقطه عطف خود رسیدید و اشکتان سرازیر شد، حالا نوبت نوشتن مزایا و زیبایی های لاغری و اندام ایده آل است. 

در بالا تصویر دل نوشته یک بانوی زیبارو و با وقار و محجوب از مراجعینم که برای شما هم مفید می باشد. نوشتن اینقدر اهمیت دارد که خداوند در سوره قلم به قلم قسم خورده است.

این نوشتن چقدر قدرت دارد. خداوند می فرماید: والقلم و ما یسطرون =  قسم به قلم و آنچه می نویسد. وقتی نوشتن نقاط منفی چاقی و اضافه وزن تمام شد، شروع به نوشتن نوشتن نقاط مثبت لاغری و اندام رویایی شماست.

من با رسیدن به نقطه عطف لاغر شدم

رسیدن به اندام ایده آل و لاغری خیلی لذت بخش است. شما موافق این نظر من هستید؟ اگر نظر شما مثبت است، پس مزایای آن اندام ایده آل را یادداشت کنید.

دوباره بنویسید و باز هم بنویسید. وقتی به تناسب اندام خود برسید، چه چیزهایی گیرتان می آید؟

تمرین نقطه عطف برای لاغر شدن را همیشه انجام دهید

من اینطوری لاغر شدم
لاغر شدن راه داره به نخوردن و زجر کشیدن نیست

برای تمرین دقت نمایید. این تمرین را ۲۵ مرتبه انجام دهید. اول مضرات چاقی را که قبلا نوشته اید را مطالعه نمایید. یک حالت ناراحتی و افسردگی به شما دست می دهد.

وقتی به این حالت رسیدید و به یک درد و رنج فراوان رسیدید، یعنی نقطه عطف لاغری. به شما تبریک می گویم. به نقطه عطف لاغری رسیدید.

پیشنهاد شده برای شما  لاغری سریع شکم و پهلو

هم اکنون نوبت خواندن مزایای لاغری و لاغر شدن است. چه اتفاقی افتاد که من اینطور لاغر شدم؟ من قبلا به چاقی عادت کرده بودم و یا بهتر بگویم که چاقی و چاق بودن در ضمیر ناخود آگاه من جای گرفته بود.

شما هم چنین هستید. وقتی به یک میهمانی می روید، اصلا نیاز نیست که کسی به شما بگوید که شما چاق هستید. شما خودتان قبول دارید که چاق هستید. آیا چنین نیست؟

اگر بگویید نه من فکر می کنم تقلب کرده اید. وقتی جلوی آینه می ایستید، احساس چاقی دارید. می دانید که چرا این چنین است؟ چون در ضمیر ناخود آگاه شما، چاقی است.

سال ها با آن زندگی کرده اید و آنرا باور دارید. ولی به طور کلی من اینطوری لاغر شدم و تجربیات خودم را با شما به اشتراک می گذارم.

با تغییر باور:‌ اینطوری لاغر شدم

من اینطوری لاغر شدم
محمود مردانی مشاور تغذیه

خب تا حدودی توضیح دادم که من با این روش لاغر شدم که به نقطه عطف رسیدم. اما این کافی نیست.

شما هم که از وزن خود خسته شده اید، می توانید لاغر شوید، من اینطوری لاغر شدم . پس اگر من از این روش استفاده و در کل توانسته ام حدود ۱۴ کیلو کم کنم، پس شما هم می توانید با این روش لاغر شوید.

حالا متوجه شدید که چاقی از ناخود آگاه شما خارج می شود و به جای آن لاغری و لاغر شدن جایگزین می گردد.

وقتی ۲۵ مرتبه این تمرین را انجام می دهید،‌ CD قبلی که چاقی بود آنقدر خش می گیرد که دستگاه آنرا نمی تواند بخواند.

یک CD دیگر به نام لاغری و لاغری مناسب جای آنرا می گیرد. این تمرین و تغییر باور به شما خیلی کمک می کند. یک خبر خوب و یک پیشنهاد بی نظیر و عالی هم برای شما دارم.

دوره ۲۱ روزه سایت لاغر فیت و تمام تجربیات من …

محصول-دورهز-21-روزه-رژیم-قلیایی-از-محمود-مردانی

 

 

دوره ۲۱ روزه لاغری با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت نیز به شما کمک می کند که راحت لاغر شوید. یعنی هم رژیم غذایی و هم پشتیبانی روزانه به شما می دهد. بد نیست بدانید من با این رژیم لاغر شدم و از اصولی که در آن برایتان شرح می دهم توانستم به خواسته خود برسم.

در این دوره با فیلم های آموزشی به شما کمک می کنم که لاغر شوید و به اندام ایده آل و متناسب برسید. بصورت روزانه از تکنیک های لاغری به شما آموزش می دهم.

رسیدن به نقطه عطف فقط یکی از این تکنیک ها بود. به شما کمک می کنم به این دغدغه چاقی پایان دهید. یک بار برای همیشه لاغر شوید و لاغر بمانید.

محمود مردانی مشاور تغذیه – سایت لاغر فیت

برچسب ها

محمود مردانی

محمود مردانی مشاور تغذیه و نویسنده کتاب مثل مداد لاغر شوید. اشتیاق سوزان من این است که با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت به مردم کمک کنم تا به اوج سلامتی و تناسب اندام خود برسند

نوشته های مشابه

‫۱۶ نظرها

  1. سلام من با قد ۱۵۷، ۸۵ کیلو وزن دارم .
   متاسفانه در اثر مشکلات خیلی زیادی که در ۱۰ سال اخیر زندگیم داشتم دچار افسردگی شدم و کلا خودم و سلامتیم رو کنار گذاشتم ، والبته دچار بیماری های گوارشی درد مفاصل و استخوانها ، سنگ کلیه ، تپش قلب بالا فشار خون بالا هم شدم .
   سنم ۳۵ ساله ، ولی الان سنگینی وزنم داره منو از پا درمیاره ، لطفا کمک …

   1. سارای عزیز: بدن شما اسیدی می باشد و در مجموع باید با رژيم قلیایی به شما کمک کنم که هم لاغر شوید و هم تمام مشکلات شما درمان شود. به من پی ام بدید. 09121949107

  1. منای عزیز : با تشکر از شما لطفا به شماره زیر پی ام بدید کمکتون می کنم که ده کیلو لاغر بشید . ۰۹۱۲۱۹۴۹۱۰۷

 1. سلام آقای دکتر باید هزینه پرداخت کنم برای مشاورتون ؟؟؟؟؟هزینش چقده ؟من ۶۶کیلو وزنمه ۱۵۷قدم ،،،۲۵سالمه وتودوران شیردهی هستم

  1. ژاله عزیز:
   در همین سایت لاغر فیت قسمت فروشگاه می توانید دوره ۲۱ روزه رژيم قلیایی را تهیه نمایید.

 2. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. من 16 سالمه و وزنم 52 کیلو
  وقتی BMI خودمو محاسبه کردم دو کیلو هنوز کاهش وزن داشتم اما خیلی چاقم آخه چرا دوستم شصت کیلوعه اما انگار نه انگار ولی من…

  1. آیسان خودتونو به واتس آپ من من بفرستید تا برایتان محاسبه کنم. ۰۹۱۲۱۹۴۹۱۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن