Download WordPress Themes, Happy Birthday Wishes
رژیم لاغری

من اینطوری لاغر شدم ـ من اینگونه لاغر شدم

بالاخره لاغر شدم

من اینطوری لاغر شدم یک تجربه شخصی لاغری من می باشد. خیلی ها در وبسایت لاغر فیت از من می پرسند شما چطوری لاغر شدید؟ شما نیز می توانید با روشی که من به شما می گویم لاغر شوید. زمانی که مجوز تاسیس دفتر مشاوره تغذیه را گرفتم، اول خودم را لاغر کردم. در این مقاله این تجربه را با شما به اشتراک می گزارم.

من اینطوری لاغر شدم

من اینطوری لاغر شدم
روش لاغری را بیاموزید و به راحتی لاغر شوید

دوست دارید بدانید که من چطور لاغر شدم؟ مسئله لاغری و کاهش وزن یکی از مشغله های ذهنی اغلب کسانی است که چاق هستند. بطور کلی سه فاکتور اساسی برای زیبایی خیلی با اهمیت است: پوست ،‌ مو و تناسب اندام.

وقتی شما لاغر می شوید، به این سه ثروت بزرگ نیز می رسید. یعنی هم پوست شما شفافتر می شود و هم موهای براق، زیبا و با قوام تری خواهید داشت. همچنین به زیبایی و تناسب اندام خود می رسید.

 اما ماجرای لاغری من 

سالها بود که وزن من خیلی بالا رفته بود. به ۸۵ کیلو رسیده بود. این وزن اضافه و چاقی خیلی منو اذیت می کرد. تنگ نفسی، احساس کمبود انرژی، نگاه مسخره آمیز دیگران، افزایش قند ناشتا، کم تحرکی، خستگی زود رس و خیلی مشکلات دیگر. دکتر ماندگار جراح قلب که به پنجه طلایی شهرت دارد در کتاب خود می نوسید:

به ازاء یک کیلو اضافه وزن، قلب شما مجبور است روزانه ۱۰۰ لیتر اضافه تر پمپاژ کند. یعنی اگر ۳۰ کیلو اضافه وزن داشته باشید قلب شما روزانه سه هزار لیتر یا سه تن بیشتر کار می کند.

یعنی اگر کسی ۳۰ کیلو اضافه وزن دارد، قلب او مجبور است روزانه سه تن یعنی ۳۰۰۰ لیتر خون اضافه بفرستد به دستگاههای مختلف بدن. این جمله دکتر ماندگار فوق تخصص قلب و جراح قلب است. اضافه وزن سبب بروز مشکلات جسمی زیادی می شود . مثل فشار خون، دیابت، مشکلات قلبی، درد کمر، زانو و گردن درد، آرتروز،‌ روماتیسم و غیره.

همچنین مشکلات روحی روانی مثل عدم اعتماد به نفس، استرس، اضطراب، نگاه زجر آور دیگران راهم در پی دارد که شاید از مشکلات جسمی نیز بیشتر باشد. حتما شما را هم اذیت می کند.من اینطوری لاغر شدم: با اراده قوی و موثر، رژیم غذایی و تحرک که البته به شما هم می گویم که شما هم همین طوری می توانید لاغر شوید. فقط رژیم لاغری به تنهایی کافی نیست.

پیشنهاد شده برای شما  تفاوت کاهش وزن و کاهش سایز

 من اینطوری لاغر شدم با یک تجربه

روزی به همراه همسرم به منزل یکی از اقوام ایشان رفتیم. البته ما تنها نبودیم و در آنجا میهمانان دیگری هم بودند. چون ایام عید نوروز بود، می توان نتیجه گرفت که دید و بازدید زیاد باشد. مردی در آنجا بود که با شناختی که از ایشان داشتم، بسیار انسان با شخصیت و ارزشمندی بودند.


ناگفته نماند که همسر ایشان که خانم بسیار با وقار و نجیبی هستند نیز از بیماران من بودند که برای لاغری و کاهش وزن به مطب من می آمدند.
آن آقای محترم داستان ما در میان جمع رو به من کردند و گفتند:‌ (دکتر )خودت هم چاق شدی ها

(دکتر ) مردانی ، خودت هم چاق شدی ها

رسیدن به نقطه عطف برای لاغری

من اینطوری لاغر شدم
رسیدن به نقطه عطف، شروع لاغر شدن است.

این جمله او مرا خیلی ناراحت کرد ولی اصلا بی احترامی نکرده و به روی خود نیاوردم .  از خدا پنهان نیست، از شما هم پنهان نباشد،‌ گفتن این جمله در جمع و آن هم برای کسی که کارش لاغر کردن دیگران و رژیم درمان است خیلی سخت بود و واقعا خیلی دردم گرفت.


حتما شما هم در موارد و مسائل زندگی کاها به یک نقطه عطف رسیده اید. به شخصی ۹۹ بار خدمت کردی ولی اگر یک مرتبه آنرا انجام ندهید در ذهن او می ماند. در این هنگام با خود می گوئید:‌ بسه چقدر خدمت کنم؟  دیگر نمی توانم این وضعیت کوفتی را تحمل کنم.

دیگه بسه تا کی اینقدر تحمل زخم زبان، تا کی تحقیر و مسخره شدن، دیگه به خودت بیا. من هم به نقطه عطف رسیدم. و با خود گفتم:
بسه دیگه و باید بیدار شوم، آخه تا کی؟ درمدت ۲۶ روز توانستم  ۶ کیلو لاغر شوم. خدا را شکر.۲۶ روز توانستم  ۶ کیلو لاغر شوم

شروع لاغری ۶ کیلویی من 

این جمله را که پ: دکتر خودت هم چاق شدی، را نیز از بعضی از بیمارانم نیز شنیده بودم. ولی واقعیت امر‌، منو خیلی تکان نداده بود. گر چه کمی مرا ناراحت کرده بود. ولی به نقطه عطف و ناراحتی و درد و رنج نرسیده بودم.وقتی به منزل رسیدیم، با خود تصمیم گرفتم:باید لاغر شوم. شروع به نوشتن کردم. شاید سوال کنید که چه چیزی نوشتم؟ به شما می گویم. چون شما هم نیاز دارید که بنویسید.

پیشنهاد شده برای شما  لاغری شکم و پهلو


تمام مضرات چاقی و اضافه وزن را که برایم با چاقی به آن می رسیدم،‌ نوشتم. شما هم بنویسید و آنقدر بنویسید که به یک درد و رنج فراوان برسید. با اینکه من شما و همه مراجعین خوبم را خیلی دوست دارم: لازم است در اینجا از شما یک عذر خواهی داشته باشم که این جملات نازیبا را برایتان تایپ می کنم.

ولی لازم و ضروری می باشد. من اینطوری لاغر شدم و شما نیز می توانید. تنها چیزی که احتیاج دارید: یک دفترچه یا سر رسید و یک خودکار است. پس یک دفترچه و یک خودکار آماده فرمایید. نام این دفترچه را دفترچه موفقیت می گذاریم.

نوشتن نقاط منفی چاقی برای لاغر شدن

من اینطوری لاغر شدم
معایب و مزایای لاغری یکی از بیماران چاقم

وقی و اضافه وزن بنویسید. می پرسید چقدر؟ می گویم خیلی تا جاییکه از این وضعیت خسته شوید. تا جاییکه به خود بگویید:‌ بسه دیگه می خوام از این جهنم چاقی نجات پیدا کنم. من توشتم و نوشتم و خیلی زیاد نوشتم. تا به نقطه عطف خود رسید. وقتی آنقدر نوشتید که به نقطه عطف خود رسیدید ، و اشکتان سرازیر شد ، حالا نوبت نوشتن مزایا و زیبایی های لاغری و اندام ایده آل است. 

دربالا تصویر دل نوشته یک بانوی زیبارو و با وقار و محجوب از مراجعینم که برای شما هم مفید می باشد. نوشتن اینقدر اهمیت دارد که خداوند در سوره قلم به قلم قسم خورده است. این نوشتن چقدر قدرت دارد. خداوند می فرماید: ن والقلم و ما یسطرون قسم به قلم و آنچه می نویسد. وقتی نوشتن نقاط منفی چاقی و اضافه وزن تمام شد، شروع به نوشتن نوشتن نقاط مثبت لاغری و اندام رویایی شماست.

من با رسیدن به نقطه عطف لاغر شدم

رسیدن به اندام ایده آل و لاغری خیلی لذت بخش است. شما موافق این نظر من هستید؟ اگر نظر شما مثبت است، پس مزایای آن اندام ایده آل را یادداشت کنید. دوباره بنویسید و باز هم بنویسید. وقتی به تناسب اندام خود برسید، چه چیزهایی گیرتان می آید؟

تمرین نقطه عطف برای لاغر شدن 

من اینطوری لاغر شدم
لاغر شدن راه داره به نخوردن و زجر کشیدن نیست

برای تمرین دقت نمایید . این تمرین را ۲۵ مرتبه انجام دهید. اول مضرات چاقی را که قبلا نوشته اید را مطالعه نمایید. یک حالت ناراحتی و افسردگی به شما دست می دهد. وقتی به این حالت رسیدید و به یک درد و رنج فراوان رسیدید، یعنی نقطه عطف لاغری. به شما تبریک می گویم. به نقطه عطف لاغری رسیدید.

پیشنهاد شده برای شما  🔔 بهترین لیست غذای هفتگی چیه؟ برنامه غذایی هفتگی

هم اکنون نوبت خواندن مزایای لاغری و لاغر شدن است. چه اتفاقی افتاد که من اینطور لاغر شدم؟ من قبلا به چاقی عادت کرده بودم و یا بهتر بگویم که چاقی و چاق بودن در ضمیر ناخود آگاه من جای گرفته بود. شما هم چنین هستید. وقتی به یک میهمانی می روید، اصلا نیاز نیست که کسی به شما بگوید که شما چاق هستید. شما خودتان قبول دارید که چاق هستید. آیا چنین نیست؟

اگر بگویید نه من فکر می کنم تقلب کرده اید. وقتی جلوی آینه می ایستید، احساس چاقی دارید. می دانید که چرا اینچنین است؟ چون در ضمیر ناخود آگاه شما، چاقی است. سالها با آن زندگی کرده اید و آنرا باور دارید. ولی به طور کلی من اینطوری لاغر شدم و تجربیات خودم را با شما به اشتراک می گذارم.

با تغییر باور:‌ اینطوری لاغر شدم

البته شما هم که از وزن خود خسته شده اید، می توانید لاغر شوید، من اینطوری لاغر شدم . پس اگر من از این روش استفاده و توانسته ام حدود ۱۴ کیلو کم کنم، پس شما هم می توانید با این روش لاغر شوید.

حالا متوجه شدید که چاقی از ناخود آگاه شما خارج می شود و به جای آن لاغری و لاغر شدن جایگزین می گردد. وقتی ۲۵ مرتبه این تمرین را انجام می دهید،‌ CD قبلی که چاقی بود آنقدر خش می گیرد که دستگاه آنرا نمی تواند بخواند. یک CD دیگر به نام لاغری و لاغری مناسب جای آنرا می گیرد. این تمرین و تغییر باور به شما خیلی کمک می کند. یک خبر خوب و یک پیشنهاد بی نظیر و عالی هم برای شما دارم.

دوره ۲۱ روزه سایت لاغر فیت

من اینطوری لاغر شدم
محمود مردانی مشاور تغذیه

 

دوره بی نظیر ۲۱ روزه سایت لاغر فیت نیز به شما کمک می کند که راحت لاغر شوید. یعنی هم رژیم غذایی و هم پشتیبانی روزانه به شما می دهد.
در این دوره با فیلم های آموزشی به شما کمک می کنیم که لاغر شوید. بصورت روزانه از تکنیک های لاغری به شما آموزش می دهیم.

رسیدن به نقطه عطف فقط یکی از این تکنیکها بود. به شما کمک می کنیم به این دغدغه چاقی پایان دهید. یک بار برای همیشه لاغر شوید و لاغربمانید. محمود مردانی مشاور تغذیه – سایت لاغر فیت

برچسب ها

محمود مردانی

محمود مردانی مشاور تغذیه و نویسنده کتاب مثل مداد لاغر شوید. اشتیاق سوزان من این است که با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت به مردم کمک کنم تا به اوج سلامتی و تناسب اندام خود برسند

نوشته های مشابه

‫۱۲ نظرها

  1. سلام من با قد ۱۵۷، ۸۵ کیلو وزن دارم .
   متاسفانه در اثر مشکلات خیلی زیادی که در ۱۰ سال اخیر زندگیم داشتم دچار افسردگی شدم و کلا خودم و سلامتیم رو کنار گذاشتم ، والبته دچار بیماری های گوارشی درد مفاصل و استخوانها ، سنگ کلیه ، تپش قلب بالا فشار خون بالا هم شدم .
   سنم ۳۵ ساله ، ولی الان سنگینی وزنم داره منو از پا درمیاره ، لطفا کمک …

   1. سارای عزیز: بدن شما اسیدی می باشد و در مجموع باید با رژیم قلیایی به شما کمک کنم که هم لاغر شوید و هم تمام مشکلات شما درمان شود. به من پی ام بدید. ۰۹۱۲۱۹۴۹۱۰۷

  1. منای عزیز : با تشکر از شما لطفا به شماره زیر پی ام بدید کمکتون می کنم که ده کیلو لاغر بشید . ۰۹۱۲۱۹۴۹۱۰۷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن