رژیم لاغری

کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه(کاهش وزن ۱۵ کیلویی)

30 کیلو کاهش وزن در 2 ماه

کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه برنامه رژيم لاغری است که باید طوری انجام شود که کمبودی احساس نشود. خیلی ها بصورت حضوری و یا در سایت لاغر فیت از من می پرسند که آقای محمود مردانی ما می توانیم کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه داشته باشیم؟ کاهش 15 کیلو در یک ماه با ورزش امکان پذیر است یا خیر؟ البته برخی هم به دنبال 20 کیلو لاغری در یک ماه هستند. تعدادی همی می گویند رژیم کاهش وزن 10 کیلو در 1 ماه چگونه است؟ من بعنوان مشاور تغذیه یک نقطه مشترک بین همه این دوستان یافته ام که آنهم، همه دوست دارند خیلی زود لاغر شوند. در این مقاله می خواهیم به پرسشهای بالا پاسخ دهیم و سریعترین راه کاهش وزن را به شما بگوییم.

کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه

کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه
با دوره ۲۱ روزه رژيم قلیایی یک بار برای همیشه لاغر شوید

در دنیای کنونی هر روز در رادیو، تلوزیون و از دوستان در رابطه با کاهش وزن و برنامه غذایی مطالب زیادی می شنویم. در سرچ های اینترنتی، باشگاهها و حتی آرایشگاه ها نیز صحبت از انواع رژيم لاغری صحبت است.

نام انواع رژيم و یا اینکه انواع رژیم های لاغری معروف دنیا را نیز شنیده اید. ولی واقعا آنها علمی هستند؟ یا اینکه آنها رنگ و بوی تجاری دارند؟ شما حتما خیلی هوشمندانه و با دقت سلامتی خود را رصد می نمایید. در این مقاله می خواهم یک برنامه غذایی استاندارد را با شما به اشتراک بذارم.

کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه به چه صورت امکان دارد؟ می توانید برنامه پیشنهادی مرا مطالعه کرده و اگر برای شما مفید بود می توانید آنرا انجام دهید. یک برنامه غذایی  برای شما باید موثر باشد. هیچ شخصی دوست ندارد کاری کند که اثری نداشته باشد.

آیا کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه امکان پذیر است؟

یکی از بیمارانم که حدود ۱۱۵ کیلو وزن داشت، در هفته اول 7.8 کیلو کم کرد. این مرد جوان به خودش خیلی سخت می گرفت. او می گفت: آقای مردانی با این سرعتی که پیش می روم رژیم لاغری 20 کیلو در یک ماه را به راحتی می زنم.

یکی از بیمارانم در یک هفته توانست 7.8 کیلو وزن کم کند

رژیم معروف 9 روزه با 9 کیلو کاهش را می توانم انجام دهم. گفتم نه عزیز من، نباید با این سرعت وزن کم کنی. اگر خیلی سریع وزن خود را پایین بیاوری، خیلی سریع هم وزن تان بالا می رود. حتی می تواند سلامتی شما را نیز به مخاطره بیندازد.

پیشنهاد شده برای شما  لاغری شکم و پهلو در یک هفته به چه صورت است ؟

حتی کسانی هم هستند که 9 کیلو لاغری در 12 روز را تجربه کرده اند ولی نتیجه آن در دراز مدت مطلوب نبوده است. شما نیاز است مقاله چگونه در یک هفته ۲ کیلو لاغر شویم ؟ را از همین سایت لاغر فیت مطالعه نمایید.

یکی می گفت: آٌقای مردانی چگونه روزی یک کیلو وزن کم کنیم ؟ در پاسخ به او باید گفت: مگر شما روزی یک کیلو چاق شدی،‌که روزی یک کیلو وزن کم کنید؟

با وجود 2 کیلو لاغری در یک هفته، در یک ماه حدود 8 کیلو لاغر می شوید. دوست عزیز شما تقریبا کار یک ماه را انجام داده اید. چون 7.8 کیلو در یک هفته کاهش وزن داشته اید. دیگر کافی است و باید روند کاهش وزن شما را کند تر کنم. باز هم اگر قانع نشده اید، چطور در یک هفته تا 8 کیلو وزن کم کنیم؟! را بخوانید.

باید چند کیلو در یک هفته کم کنیم؟

برنامه رژیم غذایی سالم برای لاغری
برای لاغری قبل از غذا سالاد بخورید

در تکس ها و ورژنهای تغذیه مثل کتاب اصول تغذیه کراوس عنوان شده است نیم تا یک کیلو در یک هفته وزن کم شود. یعنی اینکه در یک ماه 2 تا 4 کیلو در یک ماه کافی است.

به نظر من شخصی که وزن زیادی دارد نمی تواند صبر کند تا نیم کیلو نیم کیلو کاهش وزن داشته باشد. رژیم لاغری هفته ای نیم کیلو خسته کننده است. از شما سوالی دارم. آیا شما راضی هستید با رژيم کاهش وزن نیم کیلو در هفته موافق هستید؟ به احتمال قوی جواب شما منفی است.

من نیز با تجربه زیادی که حدود 40 هزار نفر مشاوره داشته ام با شما موافقم. البته ممکن است شما فقط جند کیلو اضافه داشته باشید و

کاهش 4 کیلو در یک ماه برای شما کافی باشد. یا اینکه کاهش 5 کیلو در یک ماه را انتخاب نمایید. ولی معمولا شخصی که بالای ۹۰ کیلو وزن دارد نمی تواند به این کاهش وزن تن دردهد.

اندام ایده آل مطهر سلامتی و زیبایی است

من این مشکل را با یک راه حل برنامه غذایی سالم برای کاهش وزن انجام داده ام. برنامه جدید رژيم قلیایی این مشکل را به راحتی حل کرده است.

این برنامه رژیم غذایی سالم،از انواع گروههای غذایی تشکیل شده است. به نظر من رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن، رژيم قلیایی می باشد. با توجه به اینکه هم سلامتی و هم کاهش وزن شما اهمیت دارد می توانید از این برنامه رژیم لاغری رایگان استفاده کنید.

پیشنهاد شده برای شما  بهترین تجربیات لاغری شکم برای شما

البته گر چه کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه یا کاهش وزن زیاد به زمان زیادتری هم نیاز دارد، ولی سریعترین راه این است که شروع کنید. کاهش وزن طولانی ممکن است موثرتر و همچنین ماندگار تر نیز می باشد. کاهش وزن ماندگار بهتر است تا رژيم لاغری سریع که زود برگردد.

یعنی اگر شما وزنی را که در دراز مدت از دست بدهید، در دراز مدت نیز آنرا حفظ می کنید. ولی اگر به یکباره وزن کم شود، خیلی سریع هم برمی گردد، تازه کمی هم بیشتر از وزن قبلی می شود. آن برنامه رژیم غذایی برای هم سلامتی و هم لاغری به شرح زیر می باشد.

پیشنهاد من این است که شما زمانی را برای کاهش وزن خود اختصاص دهید. اگر واقع بینانه نگاه کنیم در یک ماه نمی توانیم ۱۵ کیلو کم کنیم ولی می توانیم کاهش وزن زیاد و ماندگاری داشته باشیم. مثلا در دوره ۲۱ روزه رژيم قلیایی می توانید از 6 تا 8 کیلو لاغر شوید. این کاهش وزن یعنی کاهش وزن سریع.

ناشتایی برای کاهش ۱۵ کیلو در یک ماه

ناشتایی برای کاهش ۱۵ کیلو در یک ماه
با خوردن صبحانه هم به لاغری خود کمک کنید

صبحانه از ۶ صبح تا ساعت ۹ صبح: کمی پنیر یا یک عدد تخم مرغ آب پز یک عدد گردو ( خوردن گردو با پنیر سبب افزایش بهره هوشی نیز می شود.) نان به اندازه 4 کف دست سنگک یا بربری.

برای افزایش قدرت سیر کنندگی و افزایش ویتامینها و املاح معدنی یک یا دو عدد از سبزیجات نیز با ناشتایی بخورید. مثل گوجه و خیار
یک عدد یا یک واحد میوه.  این صبحانه یک غذای کامل است و شما تا ظهر دیگر گرسنه نمی شوید.

ناهار برای کاهش وزن و لاغری

ناهار برای کاهش وزن و لاغری

 

برای وعده ناهار می توانید از هر نوع غذایی که برای خانواده تهیه شده است، بخورید. مثلا اگر از انواع پلو برای وعده ناهار طبخ کرده اید‌، می توانید از همان استفاده نمایید. دو کف گیر پلو و یک ملاقه خورش کم چرب، یک پیاله ماست کم چرب، سالاد به میزان دلخواه می توانید بخورید.

کاهو را به دلخواه خود زیاد استفاده نمایید. خوردن سبزیجات این مزیت را دارند که: وقتی شما لاغر می شوید ، صورت شما لاغر نمی شود. پیشنهاد می شود جلو گیری از لاغری صورت در بدنسازی را مطالعه نمایید.

می توانید از آبغوره ، سرکه و آبلیمو نیز داخل سالاد استفاده فرمایید. یک قاشق روغن زیتون برای شفافیت پوست شما مورد نیاز می باشد.

شام برای لاغری و کاهش ۱۵ کیلو در یک ماه

شام برای لاغری و کاهش ۱۵ کیلو در یک ماه

به اعتقاد من نخوردن شام با کاهش وزن سنخیت ندارد. حتی حذف شام سبب چاقی بیشتر می شود. به هیچ وجه شام خود را حذف نکنید.

پیشنهاد شده برای شما  چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم؟ (راهکار عملی)

شاید سوال کنید آقای مردانی شام چی بخوریم تا لاغر شویم یا اینکه شام رژيمی ساده و حتی ممکن است بپرسید شام رژيمی ساده چیه؟

من بارها در سایت لاغر فیت توصیه کرده ام که حتی اگر شده کمی شام بخورید و آنرا حذف نکنید. شما می توانید از غذاهای رژیمی خوشمزه برای شام  بخورید و لاغر هم شوید. می توانید از شام رژيمی فوری که در سفره خودتان است بخورید. فقط اندازه آن ممکن است فرق کند.

در صورت نیاز می توانید از لیست غذای هفتگی در وبسایت لاغر فیت نیز استفاده کنید. پیشنهاد من شام ساده زیر می باشد: پلو یک و نیم کف گیر به همراه یک ملاقه کوچک خورش.

رژیم لاغری فقط با سالاد را نیز در این سایت می توانید مطالعه نمایید. سالاد نیز به میزان دلخواه یا از سبزی به میزانی که خودتان دوست دارید. یک نکته اساسی این است که سالاد و یا سبزی اصلا محدودیت ندارد. اگر دوست داشتید سس هم استفاده بفرمایید، یک قاشق ایرادی ندارد.

میان وعده برای کاهش ۱۵ کیلو در یک ماه

میان وعده برای کاهش ۱۵ کیلو در یک ماه
خوردن میوه در میان وعده برای لاغری مقید است

بین وعده ها نیز می توانید از انواع میوه تا سه واحد بخورید. یک واحد میوه هم با ناشتایی خورده اید و در مجموع چهار واحد میوه برای شم کفایت می کند. با این برنامه غذایی می توانید در دراز مدت هم کاهش وزن خیلی زیادی داشته باشید.

برای شروع کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه از این برنامه استفاده فرمایید. سلامتی بزرگترین ثروت است ، آنرا به خطر نیندازید. با این رژيم غذایی برای لاغری و کاهش وزن ،  سالم، شاداب و لاغر می شوید.

بهترین راه برای اینکه لاغری موثر و سریعی داشته باشید، اقدام برای لاغر شدن است. دوستانی که از دوره ۲۱ روزه رژيم قلیایی استفاده کرده اند، در کاهش وزن موفق بوده اند. هیچ کدام گزارشی مبنی بر لاغری صورت و یا ریزش مو نداده اند. شما هم می توانید دوره ۲۱ روزه رژيم قلیایی را برای کاهش وزن خود انتخاب کنید.
در این دوره مزایای زیادی برای شما وجود دارد، از جمله:

 • یادگیری مهارت لاغر شدن با فیلم های آموزشی
 • دریافت رژيم قلیایی
 • داروهای قلیایی و موثر
 • پشتیبانی مستقیم مشاور تغذیه

از شما متشکرم محمود مردانی

کاهش ۱۵ کیلو دریک ماه
هدف من این است که :
با رژیم قلیایی و اشتیاق سوزان به مردم کمک کنم تا به شادی ، سلامتی و تناسب اندام خود برسند .

محمود مردانی

محمود مردانی مشاور تغذیه و نویسنده کتاب مثل مداد لاغر شوید. اشتیاق سوزان من این است که با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت به مردم کمک کنم تا به اوج سلامتی و تناسب اندام خود برسند

نوشته های مشابه

‫۹ نظرها

 1. سلام وقتتون بخیر.من چاقی شکمی دارم.برای لاغرشدن شکمم.بطوریکه صورتم لاغرنشود.این برنامه مناسب هست یاخیر؟ممنون میشم جواب بدید

  1. سرکار خانم سارا عسکری :
   با سلام
   این برنامه لاغری بیشترین اثرش در ناحیه شکم می باشد . در ضمن توصیه هایی نیز برای اینکه صورت شما لاغر نشود نیز به شما خواهیم گفت . متشکرم

  2. سلام ، بله این برنامه رژيم لاغری باعث می شود که شما لاغر شوید و شکم صاف و زیبایی داشته باشید و با توجه به اینکه صورت شما لاغر نشود نیز اهمیت ویژه دارد .

 2. سلام آقای دکتر ببخشید من ۸۹کیلو هستم آیا ممکن هست تو دو ماه ۲۰کیلو وزن کم کنم و و زنم تثبیت بشه؟

  1. نرگس عزیز:
   سلام
   با تشکر از سوال خوب شما. یک سال قبل شخصی همین سول را از من پرسید به او گفتم: شما باید شروع کیند. ۲۰ کیلو یک شبه نیامده که یکی دو هفته یا یکی دو ماهه برود. نیاز است حدود ۴ ماه برای خود وقت بگذارید.
   او گفت: آخه آقای مردانی من عجله دارم. هم اکنون که یک سال از آن موضوع گذشته است متاسفانه هنوز اقدام نکرده و چاق مانده است.
   بی شک شما هم باید شروع کنید تا به راحتی به اندام دلخواه خودتان برسید.
   نکند دو ماه بعد هنوز این سوال برای شما بوجود بیاید که آیا می توانم ۲۰ کیلو را سریع کم کنم؟
   با دوره ۲۱ روزه رژیم قلیایی سایت لاغر فیت در یک ماهه اول حدود ۵ تا ۸ کیلو می توانید کم کنید. ولی بهترین توصیه برای لاغری این است که شروع کنید. متشکرم

  1. دوست عزیز و گرامی سلام
   اگر در مطالعه محتوا نیز دقت کرده باشید گفته ام که در یک ماه نمی شود ۱۰ یا ۱۵ کیلو کم کنید. اما می توانید شروع کنید. شروع کردن یک برد است.
   مثلا شخص که چاق بود سال گذشته به من پیام داد که می خواهم لاغر شوم، چه کار کنم؟ گفتم شروع کن. او گفت: عجله دارم گفتم پس شروع کن. او پس از یک سال هنوز شروع نکرده است.
   وقتی شروع کنید می توانید چند ماه برای خودتان وقت بگذارید و از راه درست لاغر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن