رژيم قلیایی

برنامه رژیم غذایی قلیایی برای لاغری (لاغرفیت)

برنامه رژیم غذایی قلیایی برای لاغری (لاغرفیت)

برنامه رژیم غذایی قلیایی برای لاغری (لاغرفیت) چگونه است؟ من محمود مردانی در این مقاله سایت لاغر فیت می خواهم در ارتباط با لاغری سریع با رژيم قلیایی توضیحات کاربردی ارائه دهم. خانمی می گفت: من از چاقی خودم خچالت می کشم. چیکار کنم لاغر بشم؟دوست ندارم به میهمانی بروم. او دوست داشت که خیلی سریع لاغر شود و لاغر نیز بماند.

برنامه رژیم غذایی قلیایی

برنامه رژیم غذایی قلیایی برای لاغری

لاغر شدن با تغذیه قلیایی

از میان کسانی که برای رژيم لاغری تا کنون مراجعه کرده اند خیلی ها می گفتند: دوست دارم لاغر بشم و وقتی لاغر شدم دیگه چاق نشم. وزنم که به ایده آل رسید ثابت بماند.
وقتی شخصی لاغر شده و دوباره چاق می شود مشکلاتی به بار می آورد از جمله: یکی اینکه اعتماد به نفس او پایین می آید و دوم اینکه پوست وی خط خطی و پاره می شود. لازم به ذکر است که هزینه های بیهوده ای هم کرده است.

عوارض کاهش وزن ناموفق:

 • کاهش اعتماد به نفس
 • ترک های پوستی
 • هدر دادن هزینه

برای به نتیجه رسیدن در کاهش وزن باید یک برنامه رژیم غذایی قلیایی برای لاغری داشته باشید. معمولا اگر کسی بیراهه برود به مقصد نیز نمی رسد. پس نیاز است هدف از کاهش وزن را بدانید. مقاله هدف کاهش وزن را مطالعه بنمایید.

برنامه رژیم غذایی قلیایی برای لاغری

آیا تا کنون کلمه اسید به گوشتان رسیده است؟ اسید یا همان سرکه که از مغازه خریداری می کنید را می گویم. بدن انسان یا اسیدی می شود یا قلیایی که قلیایی بودن برای لاغری مناسب می باشد.
کسانی که بدنشان اسیدی است روز به روز چاق و چاق تر می شوند. این به آن دلیل است که مدام از غذاهای اسیدی استفاده کرده و بدن خودشان را اسیدی می کنند.
ولی بر عکس کسانی که از غذاهای قلیایی بیشتر می خورند، به راحتی در مسیر تناسب اندام و لاغری قرار می گیرند. برنامه رژيم غذایی قلیایی برای لاغری نیز از این شرایط برخوردار است. شما در این مقاله با شاخصی به نام ph آشنا می شوید.

 برنامه رژیم غذایی قلیایی برای لاغری و ph

برنامه رژیم غذایی قلیایی برای لاغری

لاغری با مواد غذایی قلیایی امکان پذیر است

لطفا روی یک کاغذ یک خط افقی بکشید. سمت چپ آنرا عدد صفر سمت راست را ۱۴ و وسط خط را عدد ۷ بنویسید. مثل تصویر بالا.

 • صفر کاملا اسیدی
 • عدد ۱۴ کاملا قلیایی
 • عدد ۷ نیز خنثی است

همانطور که می دانید که وقتی کاغذی بسوزد از سوختن آن خاکستر تولید می شود. وقتی غذایی که ما می خوریم بسوزد و تجزیه شود چه اتفاقی می افتد؟
بله درست حدس زدید غذا هم پسماندهایی دارد به نام پسماندهای الکتریکی.

 برخی اسیدی و بعضی قلیایی هستند 

اگر کسی بیشتر از غذاهایی بخورد که خاصیت اسیدی دارند بدن او اسیدی می شود. چون از تجزیه غذاهای اسیدی، اسید تولید شده و بدن وی نیز اسیدی و سمی می شود.
اسیدی شدن، اسیدی شدن بعدی را به دنبال دارد و همان شخص روز به روز چاق و چاق تر می ش ود. در اینجا باید بگویم اسید یعنی سم که این اسید بوجود آمده یعنی چاقی و اضافه وزن
بعکس اگر شما از غذاهای قلیایی بخورید، بدن شما خاصیت قلیایی پیدا کرده و لاغر می شوید. غذاهای قلیایی پسماندهای شیمیایی سمی ندارند. همین موضوع دلیل اصلی لاغری به حساب می آید.

غذاهای اسیدی کدامند؟

غذاهایی که بدن را چاق می کنند را غذاهای اسیدی می گویند. این غذاها شامل شکر، قند و هر آنچه از این محصول ساخته می شود را شامل می شود.
از این مواد اسیدی می توان اینها را نام برد:

 • شیرینی های مختلف
 • بیسکوییت های گوناگون
 • شکلات
 •  کیک
 • کلوچه
 • بستنی

البته نه اینکه اصلا از این غذاها نخورید چون این درست نیست ما در جامعه زندگی می کنیم. ممکن است به یک میهمانی برویم، در یک جشن تولد شرکت کنیم. حقیقت مطلوب این است که باید از این غذاها کمتر بخورید.

برنامه رژیم غذایی بدون قند و کربوهیدرات نتیجه درستی برای لاغری نخواهد داشت.

غذاهای قلیایی کدامند ؟

بعضی ها به دنبال برنامه غذایی قلیایی قبل از بارداری هستند. این اشخاص می توانند از مواد غذایی زیر استفاده نمایند. شما در عوض اینکه از مواد غذایی اسیدی کمتر می خورید می توانید از غذاهای قلیایی هر چه می خواهید بخورید.

میوه های متنوع و تازه خاصیت قلیایی و لاغر کننده دارند. تا می توانید از این مواد غذایی قلیایی میوه بخورید. روزی دو تا یا سه یا چهار تا هیچ ایرادی ندارد. البته خوردن میوه برای لاغری نیز شرایطی دارد که بایستی با معده خالی سرو شود.

مقاله میوه برای لاغری را از سایت لاغرفیت بخوانید. سبزی های متنوع نیز خاصیت قلیایی و لاغری داشته و می توانید همراه با وعده های غذایی بخورید.
سبزی ها علاوه بر خاصیت قلیایی و لاغر کنندگی تقریبا کالری نیز ندارند. تا می توانید از سبزیجات مختلف با رنگهای مختلف بخورید.
با این روش بدن خودتان را قلیایی کرده و در مسیر لاغری قرار می گیرید.

برای اطلاعات بیشتر از برنامه رژيم غذایی قلیایی برای لاغری می توانید از مقالات زیر نیز دیدن کنید.

فواید رژيم غذایی قلیایی

رژيم قلیایی محمود مردانی

عوارض رژيم قلیایی

جدول پی اچ مواد غذایی 

رژيم آلکالاین چیست

صبحانه قلیایی

دستور رژيم قلیایی

رژيم قلیایی (لاغرفیت)

دوره ۳۰ روزه رژيم قلیایی

کاهش وزن با تنفس

متشکرم محمود مردانی بنیانگذار وب سایت لاغرفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7  +  2  =