رژیم لاغری

رژیم لاغری بدون ناهار چیست؟ (لاغری با حذف ناهار)

بهترین رژیم غذایی بدون ناهار چیست؟

رژیم بدون ناهار چیزی است که افراد زیاد دنبال آن هستند. اما رژیم لاغری بدون ناهار ممکن است؟ من محمود مردانی مشاور تغذیه و رژیم درمانگر در سایت رژیم غذایی لاغرفیت در ادامه به ین موضوع اشاره می کنم که چرا لاغری با حذف ناهار اصولی و علمی نیست. همراهم باشید.

رژیم غذایی بدون ناهار چیست؟

رژیم بدون ناهار

دوست گرامی سلام، آیا شما هم دوست دارید لاغر شوید؟ دوست دارید به اندام ایده آل و اندام رویایی خود برسید؟

حتما قصد دارید لاغر شوید ولی نمی خواهید صورت شما لاغر شود یا عضلات شلی داشته باشید، درست است؟ تقریبا همه ما می خواهیم به اندام دلخواه خودمان برسیم ولی از غذاهای خوشمزه نیز بخوریم.

رژیم بدون ناهار هم یک گزینه برای لاغر شدن است، اما راهی درست است یا اشتباه؟ اگر شما هم چنین نظراتی دارید، پس با ما باشید.

رژیم بدون ناهار اصولی است؟

بانویی برای لاغری به دفتر من مراجعه کردند و گفتند: من می توانم برای اینکه لاغر شوم ناهار نخورم؟

یکی دیگر می گفت: من می خواهم لاغر شوم و اصلا نان و برنج و ماکارونی نمی خورم. به او گفتم: برای چه این کار را می کنید؟ او گفت: به دلیل اینکه از وزنم متنفرم و می خواهم خیلی سریع لاغر شوم!

به این دلیل رژیم بدون برنج و کربوهیدرات (نان، برنج و ماکارونی) گرفته ام.

آیا وعده ناهار را حذف کنیم؟

دکتر محمود مردانی مشاور تغذیه در سایت لاغر فیت

افراد زیاد از من می پرسند، آقای مردانی آیا وعده ناهار را حذف کنیم مشکلی پیش می آید؟ اینطوری کمتر غذا می خوریم!

دوستان عزیز:

حذف ناهار و یا حذف کربوهیدرات برای لاغری کار درستی نیست

یکی از دلایلی که می گویم ناهار و یا کربوهیدرات را حذف نکنید این است که: حذف کربوهیدرات سبب می شود که صورت شما لاغر شوید.

یعنی اینکه حذف کربوهیدرات یا همان نان و برنج و ماکارونی باعث می شود که عضلات شما تحلیل رود. صورت ما حدود ۸۰ عضله دارد و ممکن است که این عضلات آب شود و این برای شم اصلا خوب نیست.

پیشنهاد شده برای شما  چگونه در خواب لاغر شویم

رژیم بدون ناهار را فراموش کنید

اجدار ما در ۵۰ هزار سال یا در میهمانی و ضیافت بوده اند و یا اینکه در گرسنگی و فحطی به سر می بردند. اگر یک حیوان بزرگ مثل ماموت و یا حیوان دیگری را شکار می کردند، غذا داشتند.

ولی ممکن بود برای یک یا چند هفته هم نتوانند شکار کنند، در آن صورت در گرسنگی به سر می بردند. این گرسنگی سبب می شود سوخت پایه بدن پایین آمده سبب شود که آنها لاغر نشوند.

رژیم بدون ناهار هم درست همین کار را می کند. بدن شما فکر می کند که در قحطی قرار گرفته است، در این صورت شما لاغر که نمی شوید هیچ ، چاق تر هم می شوید

به اعتقاد من که یک رژیم درمانگر هستم، برای کاهش وزن هم باید از غذا استفاده کنید و هم لاغر شوید.

البته با یک رژیم لاغری اصولی و درست، شما هم می توانید به تناسب اندام و لاغری خود برسید. به همین دلیل فکر رژیم لاغری بدون ناهار یا حذف هر وعده دیگر غذایی را از سر بیرون کنید چون آسیب های آن بسیار بیشتر از فوایدی است که به همراه دارد.

تمام وعده های غذایی می بایست با دقت انتخاب شوند و رژیم ترک ناهار تنها روند کاهش وزن را دشوارتر می کند.

می توانید در بخش رژیم کاهش وزن آنلاین در سایت لاغرفیت، برنامه کاهش وزن اختصاصی آنلاین خود را از من دریافت کنید.

محمود مردانی

محمود مردانی مشاور تغذیه و نویسنده کتاب مثل مداد لاغر شوید. اشتیاق سوزان من این است که با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت به مردم کمک کنم تا به اوج سلامتی و تناسب اندام خود برسند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن