رژیم لاغری

بهترین رژیم لاغری ۸۰۰ کالری در روز چیست؟ (کاربردی)

نمونه رژیم 800 کالری از محمود مردانی

رژیم لاغری ۸۰۰ کالری در روز برای آن دست از افرادی مناسب است که قصد لاغری و کاهش وزن دارند و بسیار به میزان کالری مصرفی هم دقت دارند. خب، در این مطلب سایت رژیم غذایی لاغرفیت به بررسی یک نمونه رژیم ۸۰۰ کالری می پردازم.

منظور از رژیم لاغری ۸۰۰ کالری در روز چیست؟

رژیم لاغری 800 کالری در روز

دوست عزیز: سلام.

  • قصد لاغر شدن دارید؟
  • می خواهید که خیلی سریع لاغر شوید؟
  • یک میهمانی و یا جشنی در پیش دارید؟

در هر صورت که بخواهید لاغر شوید نیاز است از یک برنامه غذایی مناسب پیروی نمایید. آیا رژیم لاغری ۸۰۰ کالری در روز برای شما مناسب است؟ یا اینکه شما را با مشکلات دیگری مواجه می کند؟ پس با من، محمود مردانی مشاور تغذیه در سایت لاغرفیت باشید .

رژیم برای لاغری باید اصولی باشد! اما رژیم ۸۰۰ کالری در روز …

با توجه به مشخصات هر شخص مثل

  • قد
  • وزن
  • سن
  • میزان فعالیت
  • و حتی جنسیت

می توانید رژیم غذایی برای لاغری خود بگیرید.

در این بین برخی از رژیم های غذایی ممکن است تامین کننده نیازهای انرژی و کالری و حتی ویتامین ها و املاح نباشند. تعدادی هم دوست دارند یک برنامه کاهش وزن  ۸۰۰ کالری در روز دریافت نمایند که خیلی سریع لاغر شوند.

ولی یک نکته حائز اهمیت می باشد و آن اینکه سلامتی بزرگترین موهبت است. به اعتقاد من نباید سلامتی و زیبایی خودتان را به خطر بیندازید.

قبلا در مقاله رژیم لاغری بدون نان و برنج هم توضیح دادم که لاغری به هر شکل اصلا صحیح نیست، چون سلامت جسمانی و روانی شما را تحت شعاع قرار می دهد.

پیشنهاد شده برای شما  رژیم لاغری صددرصد تضمینی ؟

رژیم لاغری ۸۰۰ کالری در روز برای کیست؟

این رژیم لاغری ۸۰۰ کالری در روز برای یک خانم و یا یک مرد خیلی کم است. یعنی اینکه نه نیازهای اساسی وی را تامین می کند و نه سبب سیر شدن می شود! بدن تنها چیزی است که یدکی ندارد.

شما برای رسیدن به هر خواسته که داشته باشید به بدن خود نیاز دارید. اگر هواپیما و یا جت با آن شتاب و سرعت حرکت می کند، سوخت جت را دارد.

حالا تصور بفرمایید که سوخت تراکتور را به جت بدهید. آیا همان شتاب را دارد؟ آیا اصلا حرکت می کند؟

شما هم برای رسیدن به اهداف خود به بدنتان نیاز دارید و بدنتان نیز به سوخت نیاز دارد.

پس یادتان باشد اگر مرد یا زن بالغ هستید (بیست سال به بالا) به هیچ عنوان از رژیم لاغری ۸۰۰ کالری در روز استفاده نکنید. چون با استفاده از رژیم ۸۰۰ کالری در روز آسیب های زیادی به جسمتان وارد می کنید که جبران ناپذیر است؟!

رژیم قلیایی بهترین رژیم غذایی است که در عین کاهش اصولی وزن، سلامت جسمانی تامین می شود و به راحتی می توان آن را اجرا کرد. می توانید در بخش فروشگاه سایت لاغرفیت، دوره ۲۱ روزه رژیم قلیایی برای کاهش وزن را مشاهده کنید و نظر دیگران درباره این محصول را بشنوید

باورهای اشتباه در مورد مصرف ۸۰۰ کالری در روز …

واقعیت مطلوب این است که برنامه لاغری ۸۰۰ کالری در روز نمی تواند بدن شما را سالم نگه دارد. اگر خود را مجبور به انجام آن کنید در مدت کوتاهی کم می آورید.

ذخیره بدن شما با این رژیم لاغری، ۸۰۰ کالری در روز خالی شده و شما به گرسنگی سلولی مبتلا می شوید

اگر این اتفاق بیفتد، شما از فرط گرسنگی به طرف یخچال می روید و هر چه که خوردنی باشد، می خورید. تازه وزن شما بالاتر نیز می رود.

پیشنهاد شده برای شما  راهای جلو گیری از لاغری صورت در رژیم

پس با هوشمندی کامل دقت کنید و یک رژیم لاغری استاندارد داشته باشید.

جایگزین رژیم ۸۰۰ کالری در روز چیست؟

مزایای رژیم قلیایی چیست؟

همانطور که بارها در مورد رژیم غذایی اصولی در لاغرفیت صحبت کرده ام، برنامه غذایی باید اصولی و اختصاصی برای شما نوشته شود. از برنامه غذایی دوستان و اعضای خانواده استفاده نکنید (حتی اگر آنها موفق شده باشند)

می توانید در بخش رژیم غذایی آنلاین سایت لاغرفیت، درخواست برنامه غذایی بر اساس نیازتان بدهید تا یک برنامه اختصاصی و شخصی ساز برای شما ترتیب دهم. این برنامه با توجه به شرایط شما نوشته می شود و بیشترین کارایی را دارد.

برای سفارش رژیم غذایی آنلاین از لینک زیر استفاده کنید.

سفارش رژیم غذایی آنلاین

محمود مردانی

محمود مردانی مشاور تغذیه و نویسنده کتاب مثل مداد لاغر شوید. اشتیاق سوزان من این است که با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت به مردم کمک کنم تا به اوج سلامتی و تناسب اندام خود برسند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن