رژيم قلیاییرژیم لاغری

چگونه در یک هفته ۵ کیلو کم کنیم؟ (راهکار)

چگونه در یک هفته 5 کیلو لاغر شویم؟

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه می توان در یک هفته ۵ کیلو لاغر شویم؟ افراد زیادی از من می پرسند، آقای مردانی چگونه در یک هفته ۵ کیلو کم کنیم آیا راهی وجود دارد؟ قبلا در سایت لاغرفیت درباره رژیم لاغری کاهش ۵ کیلوگرم وزن اضافی را توضیح دادم، اما موضوع این مقاله متفاوت است چون می خواهیم در یک هفته ۵ کیلو وزن کم کنیم! بسیار خب، همراهم باشید.

چگونه در یک هفته ۵ کیلو کم کنیم؟

دوست عزیز، سلام شما هم می توانید ۵ کیلو لاغری در یک هفته را تجربه کنید.

بازار لاغری این روزها بسیار داغ است. همه و خصوصا خانم ها دوست دارند اندام رشک برانگیزی داشته باشند. خیلی ها هم سوار بر این موج لاغری شده و دنبال منافع مادی هستند؟!

از این تعداد هم هستند کسانی که اصلا تحصیلات و تخصص لازم را ندارند و از حسن نیت و خوبی و سادگی مردم متاسفانه سوء استفاده می کنند. واقعیت مطلوب این است که کسی که می خواهد لاغر شود یا ۵ کیلو در یک هفته لاغر شود، بایستی یک مسیر درست را انتخاب نماید که در آخر به اندام رویایی و لاغری مناسب خود برسد.

چگونه می توان در یک هفته ۵ کیلو لاغر شویم

طبق آخرین تحقیقات سه فاکتور اساسی در کاهش وزن و لاغری وجود دارد، به خصوص اگر دنبال کاهش ۵ کیلوگرم وزن در یک هفته هستید!

کتاب های زیادی هم در این رابطه به رشته تحریر در آمده است. یکی از این کتاب ها، کتاب مثل مداد لاغر شوید می باشد که اینجانب از سرگذشت بیمارانم نوشته ام. این سه شاخص عبارتند از:

وقتی یک تصمیم جدی برای لاغری ۵ کیلو در یک هفته تصمیم گرفته اید، نیاز است با دقت بیشتری به موضوع نگاه کنید

چون بدن یدکی ندارد و بدن جولانگاه آزمون و خطا نیست

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک مشاور تغذیه برای خود انتخاب نمایید که از علم و تجربیات وی در لاغری کمک بگیرید و در راه پر فراز و نشیب ۵ کیلو لاغری در یک هفته از وی بهره مند گردید.

او می داند که بدن شما برای لاغری به چه مواد غذایی احتیاج دارد که

  • صورتتان لاغر نشود
  • پوست شما در حین لاغری شفاف تر و جوان تر شود
  • و صورت لاغر و چروک و پیر
پیشنهاد شده برای شما  چگونه سایز کم کنیم؟ (بهترین شیوه کاهش سایز)

نشود.

پیشنهاد می کنم حتما کتاب مثل مداد لاغر شوید را حتما مطالعه نمائید.

چکار کنید صورت شما لاغر نشود؟

وقتی شما می خواهید اندامی جذاب تر و رشک بر انگیز داشته باشید قطعا صورت شما بایستی در آن راستا جوان تر و لطیف تر شود و این موضوع مهم و اساسی در لاغری را بایستی جدی بگیرید.

چون همانطور که بارها در لاغرفیت گفتم، شما جولانگاه آزمایش نیستید.

قدر خودتان را بدانید. من در جلسه اول به بیماران خودم نگاه می کنم. یک تجسم فضایی از ظاهر آنها در ذهن خواهم داشت. در جلسات بعدی به آن توجه کرده و با رژیم قلیایی از لاغری و چروک پوستی جلوگیری می کنم.

آنها برای لاغری آمده اند و بسیاری از آنها می خواهند ۵ کیلو لاغری در یک هفته را تجربه نمایند. ولی صورت آنها را می بینم و در رژیم لاغری به صورت آنها به دقت توجه می کنم.

که اولا لاغر نشود و ثانیا شفاف تر و جوان تر شود. حتی مراجعان من می گویند: اطرافیان ما به ما می گویند: خوب لاغر شدی و صورتت هم لاغر نشده و خیلی بهتر شده است.

 اراده برای لاغری ۵ کیلو در یک هفته

اراده

هر کس هر کاری را بخواهد انجام دهد فارغ از اینکه آن کار سخت یا ساده باشد، نیاز به اراده دارد. موضوع اراده در لاغری بسیار جدی می نماید. می خواهد در یک هفته ۵ کیلو لاغر شود، شوخی نیست.

در بین بیماران من که تاکنون آمار آنها از مرز ۴۰۰۰۰ نفر گذشته است، این را درک کرده ام که:

کسانی که موفق می شوند اراده ای قوی و موثر دارند و بدون اراده اصلا نمی شود لاغر شد

کسانی هم هستند که بعلت نداشتن اراده در همان جلسات اول در لاغری شکست می خورند. البته کسانی که ادامه می دهند و من بیشتر با آنها سرو کار دارم به آنها انگیزه و اراده لازم را می دهم و نمی گذارم شکست بخورند.

۵ کیلو لاغری در یک هفته واقعا اراده پولادی می خواهد.

البته شما نگران نباشید خبر مسرت بخش این است که در این راه من به شما کمک می کنم که در یک هفته ۵ کیلو لاغر شده و کاهش وزن داشته باشید.

پیشنهاد شده برای شما  پیشگیری از کرونا ویروس با رژيم قلیایی محمود مردانی

پیشنهاد لاغرفیت: راه های افزایش اراده برای لاغری و کاهش وزن

یک خاطره جالب از لاغری ۹ کیلو در یک ماه 

دختر خانم ۱۵ ساله ای نه نام فاطمه در مدت یک ماه توانستند ۹ کیلو وزن کم کنند و لاغر شوند. ایشان به همراه مادر و برادر بزرگتر خود به من مراجعه کردند. پدر فاطمه فوت کرده بود.

استرس خانواده روی ایشان خیلی زیاد بود و من از آنها خواهش کردم اجازه بدهند که من کمک فاطمه خانم کنم.

خدا را شکر ایشان هم قبول کردند و من توانستم با رژیم درمانی و روانشناسی تغذیه در مدت یک ماه ۹ کیلو از وزن ایشان کم کنم. او و خانواده وی خیلی خوشحال بودند.

ای کاش شما بودید و خوشحالی بی نظیر آنها را می دیدید.

کاهش کالری دریافتی راهی برای کم کردن ۵ کیلوگر در مدت هفت روز است

چگونه در یک هفته ۵ کیلو وزن کم کنیم

برای اینکه از کالریهای و چربی ها سوخت شود کاهش کالری دریافتی اساس کار است.

وزن شما در دراز مدت زیاد شده است. تجمع چربی در نقاط مختلف بدن مثل شکم و پهلوها، ران ها، کتف و غیره شما را اذیت می کند.

این چربی ها بایستی بسوزد. وقتی شما کالری کمتری دریافت کنید، کمبود کالری شما از سوختن چربیهای قبلی تامین می شود

خود این حرکت باعث لاغری و کاهش وزن شما می شود.

برای ۵ کیلو لاغری در یک هفته باید ورزش کنید

اگر می خواهید وزن کم کنید آنهم نه به مدت خیلی طولانی، نیاز به یک برنامه غذایی و یک ورزش مکمل دارید. حرکات ورزشی باید ادامه دار باشد.

حتما بایستی سبک زندگی خود را نیز تغییر دهید

می دانید چرا می گویم که باید سبک زندگی شما تغییر کند؟ چون با این سبک زندگی قبلی به اینجا رسیده اید.

حال اگر با همین سبک زندگی جلو بروید کاری از پیش نمی برید. هم اکنون که تصمیم گرفته اید به این برسید که : چگونه در یک هفته ۵ کیلو کم کنیم نیاز به یک اقدام عملی برای تغییر عادات قبلی می باشد.

یادتان باشد، همه ورزش می کنند. افرادی که به باشگاه های مختلف ورزشی می روند، بچه ای که بازی می کند، نانوایی که نان می پزد.

نجار، کشاورز، آهنگر، لوله کش، نظافت چی خیابان و تمام شغل هایی که به نوعی تحرک دارند، در حال ورزش هستند

حتی خانم خانه داری که ساعات زیادی را در آشپزخانه و منزل مشغول فعالیت است، نیز به نوبه خود ورزشکار است. یکی که می خواهد در یک هفته ۵ کیلو لاغر شود، به ورزش نیاز دارد.

پیشنهاد شده برای شما  رژیم لاغری کم خرج

اگر ورزش نکند، او لاغر می شود ولی اندامی شل و غیر عضلانی پیدا می کند و در این لاغری، اندامی نمی شود. ولی کسی که قصد دارد در یک هفته ۵ کیلو لاغر شود و وزن کم کند، ورزش او بایستی علمی و پیشرفته باشد.

پس یادتان باشد برای کم کردن ۵ کیلوگرم وزن اضافه در یک هفته باید وزرش کنید تا هم سرعت رسیدن به هدف بیشتر شود و هم اینکه سلامت جسمانی شما حفظ گردد.

ورزش روزانه

توصیه من که کارشناس تربیت بدنی هم هستم این است که برای لاغری به باشگاها بروید و یا روزانه یک ساعت پیاده روی تند داشته باشید.

یا اینه ۳۰ تا ۴۰ دقیقه دو یا نرمش برای لاغری و ۵ کیلو لاغری در یک هفته انجام دهید. فقط انجام دهید. شما موفق می شوید شک نکنید. وقتی بیمارانم توانسته اند ۱۰ کیلو لاغری، ۲۰ کیلو لاغری، ۳۰ کیلو لاغری، ۴۰ کیلو لاغری و بیش از ۶۰ کیلو لاغری داشته باشند، پس شما هم می توانید لاغر شوید.

مطمئن باشید که من در لاغری و لاغری ۵ کیلو در یک هفته ، کمکتان می کنم.

درست غذا خوردن برای کم کردن وزن با هم رابطه دارند!

برای کم کردن وزن زمان غذا خوردن خود را طولانی کنید. وقتی که با آرامش غذا می خورید، کاملا سیر می شوید.

تند خوردن غذا باعث بیشتر خوردن غذا می شود ولی وقتی آهسته غذا می خورید، احساس سیری به شما دست می دهد و دیگر نمی توانید بیشتر از حجم معده خود غذا بخورید.

این یک تکنیک برای تغییر سبک غذا خوردن شما است. برای این موضوع می توانید از قاشق کوچک یا چنگال استفاده نمایید.

این کار باعث می شود که هم زودتر سیر شوید و هم حجم معده کوچک شود.

پیشنهاد می کنم با مراجعه به فروشگاه محصولات لاغری سایت لاغرفیت، محصول مورد نظرتان را انتخاب و با پشتیبانی مستقیم از محمود مردانی خریداری نمائید.

محمود مردانی

محمود مردانی مشاور تغذیه و نویسنده کتاب مثل مداد لاغر شوید. اشتیاق سوزان من این است که با رژیم قلیایی در سایت لاغر فیت به مردم کمک کنم تا به اوج سلامتی و تناسب اندام خود برسند

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

    1. با سلام و تشکر از اظهار نظر شما
      همانطور که فرمودید ۵ کیلو کاهش وزن در یک هفته خیلی مشکل و خطرناک می باشد. اگر دقت کرده باشید مثال ۹ کیلو کاهش وزن در یک ماه(ماه) را مثال زده ام. ولی باید با دقت صورت بگیرد که تمام مایحتاج ویتامین، املاح، اسیدهای چرب و غیره در نظر گرفته شود. کاهش وزنی ماندگار است که آهسته و پیوسته باشد. باز هم ممنون که به سایت لاغر فیت سرمی زنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن