وقتی خبر قبولی در رشته پزشکی را شنیدم خوشحال نشدم. ولی به جهت اقبال همه به این رشته، ثبت نام کردم و مدت حدود سه سال در رشته پزشکی تحصیل کردم و ۹۹ واحد درسی را نیز گذراندم اما به یکباره از رشته پزشکی انصراف دادم.

پزشکی را رها کردم چون متوجه شدم دنیای مطلوب خدمتم در پزشکی نیست. پس از آن در رشته علوم تغذیه ادامه تحصیل دادم.

متوجه شدم دنیا برایم جالب و جذاب تر شد. اشتیاق سوزانی به این رشته دارم. متون درسی که در رشته پزشکی خواندم در رشته تغذیه خیلی مفید بود. مثل تشریح و آناتومی بدن، فیزیولوژی پاتولوژی، میکرب شناسی و ….

پس از فارغ التحصیل شدن، دفتر مشاوره تغذیه و رژیم درمانی تاسیس نمودم و تاکنون به تعداد بیش از 40000 نفر مشاوره و رژیم لاغری دادم.

کارت نظام پزشکی

 

اگر یکی از مخاطبانم توانست با رژیم لاغری مناسب 63 کیلو لاغر شود پس شما هم می توانید به وزن ایده آلتان برسید. در این راه به شما کمک می کنم و در کنار شما هستم. قول می دهم. قول، قول است.

با بیش از ده سال تجربه، بر آن شدم که برای عزیزانی که دسترسی به مطب من ندارند از طریق سایت لاغر فیت در خدمت شما باشم. شما می توانید از طریق سایت لاغرفیت دوره رژيم لاغری قلیایی خود را تهیه و به راحتی و سریع لاغر شوید و لاغر بمانید.

همچنین اگر سری به فروشگاه ما بزنید محصولاتی را برای شما گذاشته ایم که قطعا برای لاغری و سلامتی شما مفید است. سری بزنید پشیمان نمی شوید.