رژيم قلیایی

رژیم قلیایی لاغری

رژيم قلیایی لاغری

رژيم قلیایی لاغری به په صورت است؟ من محمود مردانی مشاور تغذیه هستم. در طول مدت کار تغذیه و رژيم درمانی خاطرات زیادی از بیمارانم دارم که یک مورد از آن را در سایت لاغرفیت با شما به اشتراک می گذارم. روزی شخصی با من تماس گرفتند و گفتن: آقای مردانی شما را از طریق گوگل پیدا کردم.
من می خواهم در مدت ۱۰ روز لاغر شوم  به من رژيم لاغری بدهید تا زود لاغر شوم. گفتم: ۱۰ روز برای لاغر شدن خیلی کم است. شما در مدت چندین سال وزنتان زیاد شده و به ۹۰ کیلو رسیده اید. حالا در مدت فقط ۱۰ روز چطوری می خواهید لاغر شوید؟

رژیم قلیایی لاغری

رژیم قلیایی لاغری

رژیم قلیایی لاغری، لاغری آسان

به وی عرض کردم می توانید به مطب من بیایید؟ مطب من تهران و غرب تهران است حالا با هم شروع کنیم و کمکتون می کنم که لاغر شوید. او گفت من شهرستان هستم. در آخر سر گفتم شما می توانید از رژیم قلیایی لاغری بصورت رژيم آنلاین از سایت لاغرفیت رژيم بگیرید.
شما اطلاعات خود را در پنل مشاوره تغذیه بصورت آنلاین وارد و حتی از منزل خود می توانید به مطب اینترنتی من بیایید و رژيم بگیرید.

آيا او برای رژيم لاغری پیگیری کردند؟

وقتی که داشتم بررسی می کردم متوجه شدم حدود یک ماه از آن ۱۰ روز گذشته بود و او هنوز اقدامی انجام نداده بود. او می خواست با شور و شوق به تناسب اندام خود برسد. آنهم در مدت زمان بسیاد کم ولی هم اکنون که حدود ۴۰ روز از آن می گذرد هنوز با وزن زیاد و چاقی و درد و رنج آن می سازد.
راستی چرا خیلی ها دوست دارند سریع لاغر شوند ولی اقدامی در آن راستا انجام نمی دهند؟ چون چیزی که زود گرم شود زود هم سرد می شود. برای کاهش وزن باید سریع عمل کرد.

تصمیم درست و هوشمندانه

از حالا یا تصمیم نگیریم یا اینکه یک تصمیم قاطع بگیریم. یک قانون طلایی را به شما می گویم. فاصله تصمیم تا اقدام را کوتاه کنید. یعنی اینکه وقتی تصمیم می گیرید سریع آن تصمیم را اجرا نمایید. اگر این کار را نکنید به روز مرگی مبتلا شده و بایستی تغییری نکنید. ولی وقتی یک تصمیم هوشمندانه گرفتید و آنرا به مرحله اجرا در آوردید موفق هستید.
در رسیدن به تناسب اندام و لاغری نیز چنین است. اگر می خواهید لاغر شوید بهتر است سریع اقدام کنید. نه اینکه مدام و در مدت عمر خود یک فکر دائما شما را اذیت کند. شما می توانید با دوره رژيم قلیایی لاغری به راحتی لاغر شوید. سریع این کار را انجام داده تا زود تر به اندام ایده آل خود برسید و از مزایای اندام زیبا نیز برخوردار شوید. متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

26  +    =  32