رژيم قلیایی

رژيم قلیایی لاغری (درمان زخم معده)

رژيم قلیایی لاغری (درمان زخم معده)

رژيم قلیایی لاغری (درمان زخم معده) عنوان این مقاله سایت لاغرفیت می باشد. مدتی قبل من به همراه همسر و فرزندان غزیزم مسافرت رفته بودیم. جای شما خالی خیلی خوش می گذشت. روزی از این روزها تلفن من زنگ خورد. مردی با من تماس گرفتند و خیلی مستاصل و مضطرب بودند. او با گریه می گفت آقای دکتر مردانی به دادم برس.
وی چاق بود و وزن وی ۱۰۶ کیلو همچنین ۳۶ سال سن داشت. او گفت به من گفته اند فقط دو دیگر زنده هستی و بعد از دو روز می میری. تعجب کردم و گفتم دوست عزیز حتی عزرائیل هم اینقدر دقیق نمی گوید که کسی چه زمانی می میرد. مشکل شما چیه؟ ایشان گفتند درد معده، نفخ شدید، سوزش معده و دهان، یک بغض عجیبی در قفسه سینه ام هست. این مرد شروع کرد به گریه کردن ….

رژيم قلیایی لاغری (درمان زخم معده)

رژيم قلیایی لاغری و درمان زخم معده

رژيم قلیایی لاغری سریع و آسان

خیلی سخت بود که یک نفر آن هم یک مرد با نا امیدی زیادی گریه کند. حتما شما هم در طول زندگی خودتون دیده اید که کسی هیچ پناهگاهی نداشته باشد و از روی ناراحتی شدید و بغض دردناک گریه کند. برای من که یک مشاور تغذیه و رژیم درمانگر هستم خیلی بد گذشت.

دو راه درمان زخم معده با لاغرفیت:

به او گفتم یا اینکه ایشان صبر کند تا من از مسافرت برگردم و در تهران و مطب بصورت حضوری پذیرای ایشان باشم. یا اینکه با یک برنامه رژيم قلیایی و گرفتن اطلاعات وی درمان و لاغری را شروع کنم. راه دوم را انتخاب کردم و آدرس مطب اینترنتی و رژيم آنلاین خودم را در فروشگاه لاغرفیت برای ایشان فرستادم نمودم. به او گفتم که نگران نباشید و به شما کمک می کنم که معده شما درمان شود .
من از پشت تلفن چهره او را نمی دیدم ولی انگار برق از چشمانش می درخشید .
گویا تمام دنیا را به او داده بودی حتی بیشتر که او می دانست دو روز دیگر نمی میرد و زندگی خوبی در انتظار وی می باشد .

سابقه ژنتیکی سرطان 

ایشان در بین صحبتهای خود گفتند که هم پدرم و هم مادرم سرطان داشته اند. از این موضوع خیلی می ترسید که نکنه او هم سرطان گرفته باشد. عرض کردم ژنتیک فقط حدود ۸ درصد اثر دارد و ۹۲ درصد سبک زندگی و تغذیه نقش اساسی دارد. هیچ کد ژنتیکی روی کروموزم نوشته نشده است.

به او امید دادم و یک داستان برای وی نقل کردم. اما آن داستان از این قرار است که یکی از دوستانم از شیراز با من تماس گرفتند و اظهار داشتند که به سرطان معده مبتلا شده است.

سرطان معده یک دوست 

یکی از دوستانم با من تماس گرفت و گفت به سرطان معده مبتلا شده است. من از این موضوع خیلی ناراحت شدم و به او پیشنهاد دادم: نگران نباش اگر اجازه بدهید به شما رژيم قلیایی برای افزایش سیستم ایمنی و مقابله با سرطان بدهم. او یک پزشک است و همسر وی نیز در گروه پیرا پزشکی می باشد و این توصیه مرا قبول نکردند.
از این قضیه یک سال گذشت و او دوباره با من تماس گرفت و مرا به اسم کوچک صدا کرد و گفت: محمود معده ام را جراحی کردم و بیرون آوردم چون سرطان متاستاز داده و به رورده ام رسیده بود قسمتی از روده را نیز جراحی کرده ام. تصور بفرمایید که شما معده دارید ولی دوست من ندارد.

او می  گفت: از وزن حدود ۸۰ کیلو به ۵۰ کیلو رسیده ام. ضعف و بیحالی، سرگیجه، استرس، بیخوابی و بدخوابی، عدم امید به زندگی در او خیلی زیاد شده بود. حتی می گفت دیگه چیزی زیر پاهایم نیست و استخوان کف پاهام به زمین برخورد می کند و درد شدید دارد. به او گفتم : حالا چه تصمیمی داری؟ این داستان را برای همان دوست اول مقاله تعریف می کرد.

یک تصمیم برای رژيم قلیایی محمود مردانی

او تصمیم خود را گرفته بود. ولی من از او دوباره سوال کردم که حالا می خواهی چه کار کنی؟ او با قاطعیت گفت به خدا هر چی بگی گوش می گیرم و انحام می دم. مشاوره و رژيم قلیایی را شروع کردیم. دو ماه آن را ادامه دادیم و توان قدرت و امید به زندگی در وی خیلی افزایش یافت. او دیگر می توانست راحت بخوابد و کارهایش را می توانست انجام دهد.
آن شخص تمام این ماجرا را به دقت گوش داد و امید درمان پیدا کردند. سوال کرد رژيم قلیایی چیه و به چه صورت من درمان می شوم؟

رژيم قلیایی برای لاغری و درمان مشکل گوارشی

بصورت خیلی ساده برای ایشان توضیح دادم که اگر بدن ما اسیدی شود بیماریها و چاقی و با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد. برای مشخص شدن موضوع نیاز است ph معده از حالت اسیدی زیاد کم شود. ph عددی بین صفر تا چهارده می باشد. از صفر تا ۷ حالت اسیدی و از ۷ تا ۱۴ حالت قلیایی می باشد. عدد ۷ خنثی است مثل آب خالص.
وقتی غذا می خوریم و آن غذا تجزیه می شود ما را یا اسیدی می کند و یا قلیایی. یعنی اگر از غذاهای اسیدی بیشتر بخوریم اسیدی و چاق و بیمار می شویم. اگر هم بیشتر از غذاهای قلیایی بخوریم نتیجه تجزیه تغذیه ما را قلیایی، لاغر و سالم و با نشاط می کند.

ph معده برای رژيم قلیایی لاغری

رژيم قلیایی لاغری و درمان زخم معده

رژیم قلیایی لاغری سریع

جالب است بدانی که ph معده از حدود ۱ تا ۳.۵ متغیر می باشد. به محیط اسیدی و شیره های گوارشی برای هضم غذا نیاز داریم. ولی این محیط اکر حدود یک باشد یعنی این اسید سنگ را سوراخ می کند. جداره داخلی معده لایه مخاطی در حدود سه میلیمتر دارد که محافظ معده می باشد. در ناحیه ای که معده می خواهد به روده متصل شود یعنی دوازدهه این مخاط خیلی کمتر است.
ناحیه اثنی عشر یا همان دوازدهه مورد تعرض اسید قرار گرفته و التهاب و زخم ایجاد می گردد. پس می توان ph معده را از حدود عدد 1 به حدود ۳.۵ رساند که معده زخم نشود. رژيم قلیایی لاغری و درمان زخم معده این شخص انجام شد.

سه تکنیک برای درمان مشکل گوارشی

برای اجرای رژيم قلیایی برای لاغری و درمان زخم معده نیاز است سه نکته اساسی را بدانیم.

 • ۱- زمان غذا خوردن ۲۰ دقیقه طول بکشد.
  ۲- از نیم ساعت قبل تا نیم ساعت بعد غذا و همراه غذا مایعات ننوشید.
  ۳- آب سرد و غذای سرد استفاده نفرمایید.

با این روش یعنی حتی دانه گوجه نیز جویده می شود و چیزی معده ما را اذیت نمی کند. با خنده و مزاح به او گفتم معده ما دندان ندارد درسته؟ در اینجا بود که او آرامش پیدا کرد. او خندید و چه خنده جانانه ای او خیلی زیبا می خندد. آری او دیگر گریه نمی کرد و نا امید نبود با نشاط و سرزندگی با من صحبت می کرد.
هم اکنون که او را در دفتر تغذیه و رژيم درمانی خودم ملاقات کردم ، خدا را شکر خیلی خوب هستند. تمام مشکلات گوارشی ایشان درمان شده اند.

رژيم قلیایی و لاغری ۲۰ کیلویی

کاهش وزن وی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. او ۲۰ کیلو نیز لاغر شده است. از وزن ۱۰۶ کیلو به ۸۶ کیلو رسیده اند ایشان خیلی خوش تیپ شده است. شما هم می توانید به اندام آرزویی خود برسید. در این راه ما هم به شما کمک می کنیم. اگر شما هم از چاقی و مشکل گوارشی و زخم معده اذیت هستید از دوره رژيم قلیایی فروشگاه لاغرفیت برای درمان خودتان استفاده کنید.

محمود مردانی مشاور تغذیه سایت لاغرفیت متشکرم

2 نظر در “رژيم قلیایی لاغری (درمان زخم معده)

 1. واقعا جای،تبریک داره.شما یک پزشک تواتمند وموفق هستید خداروشکر.افرین برشما

  1. محمود مردانی گفت:

   سلام
   قطعا شما درست می فرمایید ، این موفقیت ماحصل کمک و تشویق شماست . متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

56  +    =  61